NHL čempione izcīna septīto uzvaru pēc kārtas

28/12/2019 11:49

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pašreizējā čempione Sentluisas “Blues” piektdien pamatlaikā nespēja nosargāt iegūto pārsvaru, taču tas neliedza papildlaikā izcīnīt jau septīto panākumu pēc kārtas. “Blues” viesos ar 5:4 (1:1, 2:1, 1:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vinipegas “Jets”.

Uzvarētāju rindās trīs rezultatīvas piespēles atdeva Džeidens Švarcs, bet ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Breidens Šens (0+2), Tailes Bozaks (2+0), Deivids Perons (1+1) un Alekss Pjetrandželo (1+1). Vinipegas komandā divas piespēles Patrikam Lainem, bet tikpat gūti vārti Kailam Konoram.

Pēc līdzīga pirmā perioda otrā beigās 3:2 vairākumā panāca Bozaks, taču jau spēles 44.minūtē Konors atgrieza neizšķirtu uz tablo. Nepilnas divas minūtes vēlāk pēc Bozaka metiena vēlreiz vadībā nonāca čempione “Blues”, taču maču līdz papildlaikam aizveda Bleika Vīlera precīzais raidījums nedaudz vairāk nekā minūti līdz pamatlaika beigām. Uzvaru papildlaika pirmspēdējā minūtē izrāva Perons.

Citā spēlē savu sesto panākumu pēc kārtas svinēja Toronto “Maple Leafs”, kas viesos ar 5:4 (2:1, 1:3, 1:0, 1:0) papildlaikā uzveica Ņūdžersijas “Devils”.

Toronto vienībā vārtus un divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Viljams Nīlanders un Džons Tavaress, bet šāda pati statistika “Devils” komandā bija arī Niko Hišīram, Kailam Palmieri un Džesperam Bretam.

Tikmēr Kolorādo “Avalanche” mājās ar 4:6 (2:2, 1:1, 1:3) piekāpās Minesotas “Wild”. Pa divām piespēlēm “Wild” rindās nopelnīja Zeks Parizē un Kevins Fiala, bet zaudētājiem ar šādu statistiku izcēlās Pjērs Eduārs Belemārs, kamēr viņa komandas biedrs Mets Kalverts iemeta divus vārtus.

Citviet Čikāgas “Blackhawks” savā laukumā ar 5:2 (3:1, 0:0, 2:1) uzvarēja Ņujorkas “Islanders”. Divas rezultatīvas piespēles Čikāgas klubā iekrāja Dankans Kīts un Dilans Stroms, bet Ņujorkas vienībā precīzi meta Keisijs Sizikas un Ross Džonstons.

Visbeidzot Anaheimas “Ducks” mājās ar 4:3 (0:0, 3:1, 1:2) uzvarēja Vegasas “Golden Knights”. Vārtus un rezultatīvu piespēli uzvarētāju labā nopelnīja Devins Šors un Kems Faulers, kamēr zaudētājiem divus vārtus guva Neits Šmids, bet divas piespēles Markam Stounam.