NHL: Čempioni sāk ar graujošu uzvaru; Kārlsons “Sharks” debitē ar zaudējumu (VIDEO)

04/10/2018 08:54
Vašingtonas Capitals, Sportazinas.com

Ar četrām spēlēm aizvadītajā naktī sākās Nacionālās hokeja līgas (NHL) 2018./2019. gada sezona. To ar graujošu uzvaru sāka čempionvienība Vašingtonas “Capitals”. Tikmēr ar zaudējumu savā jaunajā komandā debitēja Ēriks Kārlsons.

“Capitals” sezonu iesāka ar spēli pret Bostonas “Bruins” hokejistiem un sagrāva viņus ar 7:0.

Divu vārtu pārsvaru Vašingtonas klubs guva jau pašā pirmajā periodā, kad ar rezultatīvu sniegumu izcēlās Tīdžejs Ošī un Jevgēnijs Kuzņecovs. Mājinieki “Capitals” hokejisti dominēja arī otrajā trešdaļā, kad vārtus spēja gūt Aleksandrs Ovečkins, Niks Dovs un Džons Karlsons. Tāpat otrie vārti Kuzņecova kontā.

Trešais periods bija tikai formalitāte, kurā vārtu rēķinu “Capitals” rindās papildināja vēl Larss Ellers. Tikmēr vārtsarga Breidena Holtbija kontā 25 atsargātas ripas.

Citā mačā Toronto “Maple Leafs” tikai papildlaikā ar 3:2 pārspēja Monreālas “Canadiens” vienību.

Mača rezultātu desmitajā minūtē atklāja “Canadiens” hokejists Arturi Lēkonens, taču jau pēc nepilnām trīs minūtēm starpību izlīdzināja Ostons Metjūss.

Otrā perioda izskaņā Toronto komandai izdevās pagriezt spēles grožus savā pusē, kad ar vārtiem izcēlās vienības jaunieguvums Džons Tavaress. Tomēr komandas prieki nebija ilgi, jo 14 sekundes līdz perioda beigām rezultāta starpību izlīdzināja Endrjū Šovs.

Trešajā periodā vārti netika gūti, tāpēc uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā. Tajā ar otrajiem vārtiem mačā izcēlās Metjūss. Viņš vārtus guva, kad papildlaikā tika nospēlēta tikai minūte.

Ar zaudējumu Sanhosē “Sharks” komandā aizvadītajā naktī debitēja Ēriks Kārlsons, kura pārstāvētā vienība ar 2:5 piekāpās Anahaimas “Ducks” hokejistiem.

Ar trīs punktiem mačā izcēlās Rikards Rakels (1+2) un Jakobs Silfverbergs (0+3). Tikmēr vienības vārtsargs  Džons Gibsons atvairīja 31 pretinieku metienu.

Tāpat sezonu ar uzvaru sāka Vankūveras “Canucks”, kas izbraukumā ar 5:2 pieveica Kalgarī “Flames” vienību.

Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli “Canucks” rindās debitēja 19 gadus vecais Eliass Petersons, kamēr Jākobs Markstrems atvairīja 33 metienus.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Toronto “Maple Leafs” – Monreālas “Canadiens” 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) – papildlaikā;

Vašingtonas “Capitals” – Bostonas “Bruins” 7:0 (2:0, 4:0, 1:0);

Vankūveras “Canucks” – Kalgari “Flames” 5:2 (1:0, 0:0, 4:2);

Sanhosē “Sharks” – Anaheimas “Ducks” 2:5 (1:1, 1:1, 0:3).