NHL: “Coyotes” svin pirmo panākumu sezonā; “Lightning” turpina uzvarēt

31/10/2017 09:34

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pirmo uzvaru sezonā svinēja Arizonas “Coyotes”, kas izbraukumā pagarinājumā pārspēja Filadelfijas “Flyers”.

Arizonas “Coyotes” sezonas ievadā zaudēja 11 spēles pēc kārtas. Tuvu neveiksmei klubs bija arī šonakt, taču pagarinājumā izdevās izcīnīt uzvaru.

Arizona spēli iesāka ar divu ātru vārtu gūšanu, kamēr mājnieki 20 minūtēs pa vārtiem meta tikai trīs reizes.

Pašā spēles pēdējā minūtē “Flyers” izdevās gūt divus vārtus un panākt izlīdzinājumu. Spēle turpinājās pagarinājumā, kura pašās beigās gan Alekss Goligoskis ļāva Arizonas “Coyotes” līksmot par uzvaru, tādējādi izvairoties no līgas antirekorda atkārtošanas.

Tikmēr devīto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Tampabejas “Lightning” vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, uzstādot jaunu kluba rekordu. Vārtsargs atvairīja 18 metienus un “Lightning” ar 8:5 uzvarēja Floridas “Panthers”.

Astoņus vārtus šonakt guva arī Monreālas “Canadiens”, kas viesos ar 8:3 pieveica Otavas “Senators”. Šarls Hudons guva divus vārtus, kā arī atdeva vienu piespēli. Tāpat ar diviem vārtiem izcēlās Arturi Lekonens.

Pirmo zaudējumu pēdējos piecos mačos piedzīvoja Lasvegasas “Golden Knights”, kas viesos ar 3:6 atzina Ņujorkas “Islanders” pārākumu. Pretinieku kapteinis Džons Tavaress guva divus vārtus, bet Džošs Beilijs izcēlās ar trim piespēlēm.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Kolumbusas “Blue Jackets” – Bostonas “Bruins” 4:3 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņujorkas “Islanders” – Vegasas “Golden Knights” 6:3 (1:2, 2:0, 3:1);

Filadelfijas “Flyers” – Arizonas “Coyotes” 3:4 (0:2, 0:0, 3:1, 0:1) – pagarinājumā;

Floridas “Panthers” – Tampabejas “Lightning” 5:8 (2:3, 1:3, 2:2);

Otavas “Senators” – Monreālas “Canadiens” 3:8 (2:4, 1:2, 0:2);

Sentluisas “Blues” – Losandželosas “Kings” 4:2 (0:0, 3:2, 1:0);

Vankūveras “Canucks” – Dalasas “Stars” 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) – pagarinājumā;

Sanhosē “Sharks” – Toronto “Maple Leafs” 3:2 (0:1, 1:0, 2:1).