NHL: Detroita uzvar sestajā papildlaika sekundē (VIDEO)

04/01/2018 06:59
Čikāgas

Aizvadītajā naktī norisinājās divas spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Pirmajā Detroitas ”Red Wings”, pateicoties Andreasa Atanasiu diviem gūtajiem vārtiem, papildlaikā pieveica Otavas ”Senators” (2:1), bet nedaudz vēlāk Čikāgas ”Blackhawks” uzveica Ņujorkas ”Rangers” (3:2).

Spēles 12. minūtē ”Red Wings” pārņēma vadību – lielisku atmugurisku metienu izdarīja Antonijs Manta, ripu atvairīja Kregs Andersons, bet pirmais līdz tai tika Andreass Atanasiu, kurš bija precīzs – 1:0. Otrā perioda vidū Atanasiu izdarīja piespēli vārtu priekšā esošajam Martinam Frkam, kura metiens no ārkārtīgi tuvas distances nespēja atrast tīklu apbrīnojamās vārtsarga meistarības dēļ – veterāns Kregs Andersons atvairīja ripu ar savu kājsargu.

Trešā perioda pašā sākumā Raians Dzingels izlīdzināja rezultātu, kad vārtu priekšā atņēma ripu aizsargam un meta mērķī – 1:1. ”Senators” gan nācās samierināties ar vienu punktu, jo jau sestajā papildlaika sekundē, izgājienā pret Andersonu devās Atanasiu, kurš trieca ripu vārtos un izcīnīja ”Red Wings” uzvaru (2:1).

Ņujorkā, vietējā ”Rangers” uzņēma Čikāgas ”Blackhawks”. Pirmajos divos periodos komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (2:2), bet trešajā ”Blackhawks” sagrāva pretinieci (2:5). Ar uzvaras vārtiem trešās trešdaļas trešajā minūtē atzīmējās Davids Kampfs, kurš pretuzbrukumā cauršāva Henriku Lundkvistu. Divus pēdējos vārtus “Blackhawks” guva, kad ”Rangers” jau bija nomainījusi vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.