NHL: Divi Bertči vārti kaldina “Canucks” uzvaru Detroitā (VIDEO)

23/10/2017 09:03

Vienīgajā aizvadītās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē uzvaru izcīnīja Vankūveras “Canucks” hokejisti, kas ar 4:1 (1:1, 3:0, 0:0) izbraukumā pārspēja Detroitas “Red Wings” komandu. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Šveices uzbrucējs Svens Bertči.

“Red Wings” piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Spēles rezultātu atklāja Svens Bertči, kurš guva savus pirmos vārtus jaunajā sezonā. Bo Horvāts raidīja ripu vārtu virzienā, bet pirmais pie ripas vārtu priekšā bija tieši šveicietis, kurš atlāja spēles rezultātu. Perioda izskaņā “Red Wings” spēja rezultātu līdzsvarot – ieslidojot zonā, saņēmis piespēli no Gustava Naikvista, spēcīgu metienu izdarīja Entonijs Manta – 1:1.

Otrajā trešdaļā “Canucks” spēja gūt trīs bezatbildes vārtus. Vispirms labu pozīciju vārtu priekšā izmantoja Dereks Dorsets, bet mazliet vēlāk savus otros vārtus guav Bertčī – “Red Wings” nespēja izraidīt ripu no zonas un kaučuks nonāca uz Bertčī nūjas, kas no uzbrukuma zonas vidus raidīja spēcīgu plaukstas metienu – 3:1. Ceturtos vārtus guva 21 gadus vecais Džeiks Virtanens, kurš spēlēja vienā maiņā ar Sedīnu dvīņiem.

NHL un Austrumu konferences līdervienība ir Tampabejas “Lightning”, kura deviņās spēlēs izcīnījusi 15 punktus. Rietumu konferencē pirmo vietu dala Sentluisas “Blues” un Losandželosas “Kings”, abām komandām pa 13 punktiem.