NHL drafta favorīts: Dalība PČ man lika saprast, ka esmu gatavs NHL līmenim

Džeks Hjūzs, sportazinas.com
Foto: NHL

Gaidāmā Nacionālās hokeja līgas () drafta galvenais favorīts amerikānis Džeks Hjūzs uzskata, ka ir labākais jaunais spēlētājs savā vecumā.

“Ar savu ātrumu un tehniku būtu spējīgs spēlēt NHL jau šobrīd. Uzskatu, ka esmu labākais jaunais spēlētājs gaidāmajā draftā. Esmu pārliecināts par savām spējām un domāju, ka aizvadīju labu sezonu,” iesāka uzbrucējs.

Viņš aizvadītajā sezonā tika iekļauts ASV hokeja nacionālās attīstības programmas vienībā, bet 50 aizvadītos ASV U-18 izlases mačos attīstības līgā izcēlās ar 112 (34+78) punktiem.

“Dziļi sirdī jau tagad jūtu, ka esmu NHL līmeņa spēlētājs, bet dalība pasaules čempionātā [Slovākijā] ASV izlases sastāvā manu pārliecību tikai vairoja. Sajutu to līmeni. Uzskatu, ka jau savā debijas sezonā varēšu izšķirt spēļu likteņus,” turpināja Hjūzs.

Viņš piedalījās septiņos mačos, kur izcēlās ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Daudz mācījos no Raiena Satera, kuram aiz muguras jau ir 14 sezonas NHL. Tāpat ierindā bija tādi spēlētāji kā Patriks Keins un Džeims Van Rimsdaiks, kuri man ļoti palīdzēja. Sākumā nespēju noticēt, ka esmu vienā ģērbtuvē un ēdu kopā pusdienas ar tik lieliskiem NHL spēlētājiem. Tas man lika saprast, ka esmu gatavs NHL hokejam,” nobeigumā piebilda Hjūzs.

Jāatzīmē, ka Hjūzam 18 gadi palika vien turnīra laikā, tādējādi viņš ir visu laiku jaunākais spēlētājs, kurš pārstāvējis ASV izlasi pasaules čempionātos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par