NHL: “Ducks” izlīdzina rezultātu Rietumu konferences finālā (VIDEO)

15/05/2017 08:54

Anaheimas “Ducks” komanda svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijas otrajā spēlē savā laukumā ar 5:3 (1:2, 3:1, 1:0) svētdien pārspēja Nešvilas “Predators” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks otrdien Nešvilā.

Jau pirmajās mača minūtēs “Ducks” nonāca iedzinējos ar 0:2, jo pa vārtiem “Predators” labā guva Raiens Džohansens un Džeimss Nīls. Tiesa, mača turpinājumā mājinieki parādīja raksturu un atspēlējās, otrajā trešdaļā atgūstoties arī no 2:3 deficīta.

“Visi saka, ka mēs vienmēr izvēlamies to grūtāko ceļu,” pēc uzvaras izteicās “Ducks” vārtsargs Džons Gibsons, kurš atvairīja 26 no 27 pretinieku metieniem pēc tam, kad pirmajās minūtēs bija ticis galā vien ar četriem no sešiem raidījumiem. “Tomēr savu darbu mēs paveicam, un tas ir viss, kas mūs interesē.”

Pirmos vārtus “Ducks” labā šajā mačā pirmā perioda beigās guva aizsargs Sami Vatanens, kurš izmantoja vairākumu. Zīmīgi, ka pirms tam Anaheimas komandas hokejisti vairākumu nebija pratuši izmantot 21 reizi pēc kārtas.

Ar trim rezultatīvām piespēlēm “Ducks” rindās šajā cīņā atzīmējās Raiens Geclafs.

Zīmīgi, ka četras no deviņām “Ducks” uzvarām šīs sezonas Stenlija kausa izcīņā bijušas pēc tam, kad šī komanda maču laikā atradusies iedzinējos vismaz ar divu vārtu pārsvaru.

Tikmēr Austrumu konferences finālsērijā Otavas “Senators” ar 1-0 ir vadībā pret pašreizējo Stenlija kausa īpašnieci Pitsburgas “Penguins”.