NHL: Faksam trīs vārti “Stars” uzvarā; “Maple Leafs” pieveic “Flames”

29/11/2017 09:52

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt aizvadītas 10 spēles. Radeks Faksa bija vienīgais, kurš guva vārtus spēle starp Dalasas “Stars” un Vegasas “Golden Knights”. Tikmēr divu Kanādas komandu cīņā Toronto “Maple Leafs” ar 4:1 pārspēja Kalgari “Flames”.

Faksa ar trīs vārtiem “Stars” rindās izcēlās otrajā trešdaļā. Vārti tika gūti septiņu minūšu laikā un pēc tam ne viena, ne otra komanda vārtus vairs neguva. Otrie un trešie vārti tika gūti ar astoņu sekunžu starpību.

Bens Bišops “Stars” rindās atvairīja 34 pretinieku metienus.

Tikmēr Kanādas komandu duelī “Maple Leafs” spēja gūt četrus vārtus, kamēr “Flames” tikai vienus. Toronto rindās vārtus guva Romāns Polaks, Ņikita Zaicevs, Nazems Kadri un Leo Komarovs, kamēr “Flames” ar vienīgajiem vārtiem izcēlās Maikls Stouns.

Pie uzvaras šonakt tika arī Nešvilas “Predators”, kas savā laukumā ar 3:2 pārspēja Čikāgas “Blackhawks”. Par mača varoni kļuva  kļuva vārtsargs Peka Rinne, kurš atvairīja 37 metienus. Lielāko spēles daļu „Predators” atradās vadībā, bet uzvaras vārtus trešā perioda sākumā guva Romans Josi – ar stipru metienu no iemetiena apļa tika panākts 3:1, vienīgais, ko spēja izdarīt „Blackhawks” – samazināt deficītu līdz 3:2.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Bufalo “Sabres” – Tampabejas “Lightning” 0:2 (0:1, 0:1, 0:0);

Kolumbusas “Blue Jackets” – Karolīnas “Hurricanes” 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņujorkas “Islanders” – Vankūveras “Canucks” 5:2 (3:1, 1:1, 1:0);

Ņujorkas “Rangers” – Floridas “Panthers” 4:5 (0:3, 3:1, 1:1);

Filadelfijas “Flyers” – Sanhosē “Sharks” 1:3 (1:2, 0:1, 0:0);

Detroitas “Red Wings” – Losandželosas “Kings” 1:4 (1:0, 0:2, 0:2);

Nešvilas “Predators” – Čikāgas “Blackhawks” 3:2 (1:1, 1:0, 1:1);

Kalgari “Flames” – Toronto “Maple Leafs” 1:4 (0:1, 0:1, 1:2);

Edmontonas “Oilers” – Arizonas “Coyotes” 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) – pagarinājumā;

Vegasas “Golden Knights” – Dalasas “Stars” 0:3 (0:0, 0:3, 0:0).