NHL: Girgensons neitrāls “Sabres” zaudējumā “pantērām”

11/11/2017 08:39

Nacionālās hokeja līgas (NHL) aizvadītās nakts spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība savā laukumā ar 1:4 piekāpās Floridas “Panthers” hokejistiem.

Pirmajā periodā “Sabres” spēja izvirzīties vadībā, kad veiksmīgi tika realizēts vairākums. No KHL pārnākušais Krievijas izlases aizsargs Viktors Antipins raidīja ripu vārtu virzienā, bet lidojošo ripu pielaboja uzbrucējs Evanders Keins, kurš bija piesedzis “pantēru” vārtu vīra Roberto Loungo redzamību – 1:0. Pirmā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Otrajā periodā viesi no Floridas spēja rezultātu izlīdzināt, kad veiklākais vārtu priekšā izrādījās cits no Krievijas “pārmukušais” hokejists – Jevgenijs Dadonovs, kurš atzīmējās ar septīto iemesto ripu jaunajā sezonā.

Trešā trešdaļa “Sabres” komandai iesākās neveiksmīgi – tās ievadā “Panthers” spēja izvirzīties vadībā, kad Robinu Lēneru pārspēja Ians Makošens, kurš ripu vārtos raidīja ar metienu no zilās līnijas. “Sabres” metās atspēlēties, bet “Panthers” vārtos pārliecinoši spēlēja Luongo. Trešos un ceturtos vārtus “Sabres” zaudēja jau, kad Lēners bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

“Panthers” vārtu vīram Roberto Loungo šī bija 455.uzvara NHL laukumos, kas viņu šobrīd ierindo ceturtajā vietā starp visu laiku veiksmīgākajiem NHL vārtsargiem. Visvairāk uzvaras ir guvis kādreizējais Ņūdžersijas “Devils” vārtsargs Martins Brodērs – 691.

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 12:43 minūtes (2:24 mazākumā), izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu. Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā “Sabres” aizvadījusi 16 spēles, izcīnot četras uzvaras un piedzīvojot 12 zaudējumus. Bufalo komanda ar 12 izcīnītiem punktiem ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē.