NHL: “Haizivis” saplosa “pīles” un nonāk vienas uzvaras attālumā no otrās kārtas

17/04/2018 08:51
Sanhosē

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) notikušas četras pirmās kārtas izslēgšanas spēles. Sanhosē “Sharks” iemeta astoņus vārtus Anahaimas “Ducks” un izcīnīja trešo uzvaru trīs mačos, bet trīs komandas pa vienai uzvarai atguva.

Dienas sagrāve. Sanhosē “Sharks” hokejisti aizvadītajā naktī neatstāja nekādu cerību Anahaimas “Ducks” vienībai. Rezultatīvā mačā “Sharks” saplosīja “Ducks” ar 8:1. Pirmais periods noslēdzās neizšķirti 1:1, bet nākamajos divos “Sharks” attiecīgi guva četrus un trīs vārtus, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0. Uzvarētāju rindās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jonas Donskois un Tomāšs Hertls. Komandā pa vārtiem guva astoņi dažādi spēlētāji.

Sērijas vēl nav galā. Patriks Marlo aizvadītajā naktī guva divus vārtus un palīdzēja Toronto “Maple Leafs” ar 4:2 trešajā spēlē pārspēt Bostonas “Bruins” hokejistus. Toronto klubs joprojām Austrumu konferences pirmajā kārtā no Bostonas atpaliek par vienu uzvaru – 1-2.

Tāpat Austrumu konferences pirmās kārtas sērijā vienu uzvaru atguva Ņūdžersijas “Devils”, kas ar 5:2 pārspēja Tampabejas “Lightning”. Uzvarētājiem Korijs Šneiders atvairīja 34 pretinieku metienus un guva pirmo uzvaru kopš 27. decembra. Tikmēr Teilors Hols guva vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Pirmo spēli pretinieku laukumā zaudēja arī Nešvilas “Predators”, kas ar  3:5 piekāpās Kolorado “Avalache” vienībai. Tā pirmos trīs vārtus guva jau mača pirmajā trešdaļā. Uzvarētājiem ar diviem gūtajiem vārtiem izcēlās Netans Makinons. Sērijā līdz četrām uzvarām Nešvila joprojām ir vadībā ar rezultātu 2 – 1.