NHL: Jagrs soļo pretī rekordam

08/11/2017 09:31

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kalgari “Flames” pieredzējušais čehu hokejists Jaromirs Jagrs aizvadītajā naktī pietuvojās kādam rekordam. Mačs pret Vankūveras “Canucks” 45 gadus vecajam uzbrucējam bija jau 1925. spēle NHL laukumos, skaitot kopā gan regulārās sezonas spēles, gan cīņas Stenlija kausa izcīņā.

Jagrs pārspēja leģendāro Gordiju Hovu, kurš bija nospēlējis 1924 mačus un pietuvojās Marka Mesjē rekordam – 1992 cīņas. Ja veselība Jagram ļaus regulāri spēlēt “Flames” rindās, tad, ļoti iespējams, par rekordistu šajā sezonā kļūs tieši čehs.

Jau vēstījām, ka Jagrs NHL aizvada savu pēdējo sezonu. Par to viņš paziņoja neilgi pēc viena gada līguma ar Kalgari “Flames” parakstīšanas.

Spēlē ar “Canucks” neizdevās tik sekmīga, jo tika piedzīvots zaudējums ar 3:5. Komandas pirmajos divos periodos apmainījās ar vārtu guvumiem, bet trešajā trešdaļā “Canucks” hokejisti guva divus vārtus minūtes laikā un nodrošināja uzvaru.

Jagrs spēlēja komandas trešajā maiņā un ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Apgriezienus turpina uzņemt sezonu neveiksmīgi uzsākušie Monreālas “Canadiens” hokejisti, kuri savā laukumā ar 3:2 uzveica Lasvegasas “Golden Knights” hokejistus. Abas komandas diametrāli pretēji iesākušas jaunās sezonas, ja Vegasa uzvaras krāja vienu pēc otras, tad “kanādieši” sāka ar zaudējumu sēriju.

Uzvara par “Golden Knights” Monreālas komandai bija jau trešā pēc kārtas, bet Vegasas komandai šis bija jau piektais zaudējums pēdējās sešās spēlēs.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Bufalo “Sabres” – Vašingtonas “Capitals” 3:1 (0:0, 1:1, 2:0);

Karolīnas “Hurricanes” – Floridas “Panthers” 3:1 (0:0, 1:1, 2:0):

Kolumbusas “Blue Jackets” – Nešvilas “Predators” 1:3 (0:0, 0:1, 1:2);

Ņūdžersijas “Devils” – Sentluisas “Blues” 1:3 (1:0, 0:1, 0:2);

Ņujorkas “Islanders” – Edmontonas “Oilers” 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;

Pitsburgas “Penguins” – Arizonas “Coyotes” 3:1 (2:0, 0:0, 1:1);

Monreālas “Canadiens” – Vegasas “Golden Knights” 3:2 (2:1, 1:0, 0:1);

Kalgari “Flames” – Vankūveras “Canucks” 3:5 (1:1, 2:2, 0:2);

Anaheimas “Ducks” – Losandželosas “Kings” 3:4 (2:1, 1:1, 0:1, 0:1) – pagarinājumā