NHL komisāra vietnieks: NHL komanda Eiropā ir laika jautājums

10/11/2018 19:46
Nokopēts
Bils Deilijs, www.sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komisāra vietnieks Bils Deilijs Kanādas sporta medijam “TSN” atklājis, ka Eiropā bāzētas komandas dalība NHL praktiski esot tikai laika jautājums.

“Vai es NHL redzu kādu Eiropas komandu, kas šeit varētu ienākt tuvākajā laikā? Nē. Vai es tādu līgas paplašināšanos redzu ilgtermiņā? Jā,” atklāja Deilijs.

Viņš piebilda: “Tas, cik daudz NHL hokejistu mūsdienās nāk no Eiropas un cik populāra šī līga ir arī Eiropā liecina par to, ka Eiropas komandas iesaiste NHL ir nenovēršama un tas praktiski ir tikai laika jautājums.”

Viņš arī atzīmēja to, ka vienas vai divu NHL komandu iesaiste Eiropā nebūtu īsti rentabla: “NHL nav tāda situācija kā NFL (ASV Augstākajā amerikāņu futbola līgā), kur komandām ir viena spēle nedēļā un ceļošana nav tik intensīva. Ja eiropieši vēlētos iesaistīt NHL savas komandas, tad viņiem tas būtu jādara ar vismaz trim vai četrām komandām, lai ceļošana būtu efektīvāka.”

Kā zināms, tad šosezon vairākas NHL regulārā čempionāta spēles tika aizvadītas Vācijā un Somijā. Tāpat pirmssezonā komandas aizvadīja mačus arī Ķīnā un Šveicē.

Līdz šim aktīva iniciatīva, lai NHL iesaistītu Eiropā bāzētu komandu nav tikusi izveidota.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.8
4
1.66
1.66
4.2
4.8
4.6
3.9
1.7
1.41
4.75
7.5
2.85
3.7
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām