NHL: Kučerovs trešo reizi karjerā atzīmējās ar “hat-trick”

24/03/2017 14:08

Tampabejas “Lightning” krievu uzbrucējs Ņikita Kučerovs ceturtdien trešo reizi savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā vienā spēlē izcēlās ar trim vārtiem jeb “hat-trick”.

Šosezon ne pārāk veiksmīgi spēlējošā “Lightning” ceturtdien izbraukumā ar 6:3 (0:0, 3:3, 3:0) pārspēja Bostonas “Bruins” hokejistus, sagādājot mājiniekiem ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Kučerovs ar vienu vārtu guvumu izcēlās otrajā trešdaļā, bet trešajā periodā pretinieku vārtos iemeta vēl divas ripas, tādējādi noformējot sev “hat-trick”. Pašlaik 23 gadus vecais krievu uzbrucējs šosezon NHL izcēlies jau ar 37 precīziem metieniem, turklāt pēdējo 15 maču laikā viņš vārtsargus pārspējis jau 16 reizes.

“Cenšos parādīt savu labāko sniegumu un palīdzēt komandai, cik vien daudz spēju. Mēģinu spēlēt vienkārši, kā arī iemest pēc iespējas vairāk vārtu,” lakonisks bija Kučerovs.

Ceturtdienas mačā “Lightning” komandai izdevās pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Tikmēr divu līgas vadošo komandu duelī Vašingtonas “Capitals” savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”.

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja “bullīšu” speciālists Tīdžejs Ošī, kurš tādā veidā pārspēja “Blue Jackets” krievu vārtsargu Sergeju Bobrovski. Zīmīgi, ka abu šo hokejistu duelis ieguva lielu rezonansi 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs, kad ASV izlase pēcspēles metienu sērijā uzveica Krieviju.

Citviet ceturtdien ļoti rezultatīvā mačā Edmontonas “Oilers” ar 7:4 (1:2, 1:2, 5:0) izbraukumā pārspēja Kolorado “Avalanche”.

Zīmīgi, ka otrajā trešdaļā “Oilers” nonāca iedzinējos ar 2:4, tomēr noslēdzošajā periodā šī komanda iemeta piecus bezatbildes vārtus un guva uzvaru, sagādājot līgas vājākajai vienībai “Avalanche” ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli “Oilers” rindās izcēlās Džordans Eberle, kamēr šīs sezonas NHL rezultatīvākais hokejists Konors Makdeivids pievienoja divas rezultatīvas piespēles. Šosezon viņš 74 mačos izcēlies ar 26 vārtiem un 61 rezultatīvu piespēli.

Visas līgas un Austrumu konferences kopvērtējuma vadībā ar 102 punktiem 74 spēlēs atrodas Vašingtonas “Capitals”, bet 14.vietā šajā konferencē ar 72 punktiem atrodas latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas gan vairs jau reāli necīnās par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā.

Savukārt Rietumu konferences priekšgalā ar 102 punktiem atrodas Čikāgas “Blackhawks”, kas ceturtdien savā laukumā ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Dalasas “Stars”.