NHL līderes piedzīvo zaudējumus (VIDEO)

21/12/2017 11:18
blue jackets, sportazinas

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas trīs regulārā čempionāta spēles, kurās zaudējumus piedzīvoja vienas no  spēcīgākajām līgas komandām.

Atlantijas divīzijas otrajā vietā esošā Toronto ”Maple Leafs” cieta zaudējumu vienai no labākajām Metropolitēna divīzijas vienībām Kolumbusas ”Blue Jackets” 2:4. Kolumbusa šajā mačā ne reizi neatradās iedzinējos, iemetot divus vārtus pirmajā trešdaļā un noturot pārsvaru spēles turpinājumā. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar diviem punktiem (0+2) bija Kems Atkinsons.

Citā mačā Filadelfijas ”Flyers” pārspēja Detroitas ”Red Wings” 4:3. Spēle bija saspringta, pirmajai trešdaļai noslēdzoties ar rezultātu 1:1. Otrajā spēles nogrieznī Detroita divas reizes izvirzījās vadībā, bet ”Flyers” abas reizes rezultātu izlīdzināja.

Izšķirošā bija pēdējā trešdaļa, jo pirms tās rezultāts vēstīja 3:3. Izšķirošos vārtus 46. minūtē guva Šons Kuturjē, izraujot savai komandai uzvaru 4:3. Filadelfijas rindās rezultatīvākais ar trīs piespēlēm bija Klods Žirū, bet Detroitas sastāvā divas rezultatīvas piespēles padeva Dilans Larkins.

Zaudējumu piedzīvoja Centrālās divīzijas otrās vietas īpašniece Sentluisas ”Blues”, kas piekāpās Kalgarī ”Flames” 1:2. Katrā trešdaļā tika gūti pa vieniem vārtiem, ”Flames” izceļoties pirmajā un pēdējā trešdaļā. Šajā spēlē neviens no spēlētājiem neguva vairāk par vienu punktu.