NHL: “Maple Leafs” iemet piecus vārtus “Islanders”; Detroita pārspēj Sanhosē

01/02/2018 08:00

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas trīs spēles. Toronto “Maple Leafs” iemeta piecus vārtus un sagrāva Ņujorkas “Islanders”, kamēr Detroitas “Red Wings” tikai pēc spēles metienos pieveica Sanhosē “Sharks” hokejistus.

Pirmajos divos periodos “Maple Leafs” izcēlās ar diviem vārtiem, bet noslēdzošajā trešdaļā pievienoja vēl vienus, kamēr Frederiks Andersens atvairīja visus 28 pretinieku metienus, ļaujot izcīnīt uzvaru ar 5:0.

Toronto rindās ar pirmajiem vārtiem NHL izcēlās Treviss Dermots un Džastins Hols. Tāpat vārtus guva Kasperi Kapanens, Austons Metjū un Mičels Marners.

Citā mačā “Red Wings” pēc spēles metienos ar 2:1 pārspēja Sanhosē “Sharks”. Uzvaras vārtus septītajā pēc spēles metienu kārtā guva Džastins Abdelkaders, ļaujot Detroitai pārtraukt piecu mājas spēļu zaudējumu sēriju. Tikmēr Sanhosē piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Tāpat aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Filadelfijas “Flyers”, kas ar 5:3 pārspēja Vašingtonas “Capitals”. Uzvarētājiem Čandlers Stīvensons izcēlās ar diviem vārtiem 47 sekunžu laikā otrajā periodā. Vēl uzvarētājiem vārtus guva Andrē Burokovskis, T.J. Ošī un Devante Smits Perijs.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Toronto “Maple Leafs” – Ņujorkas “Islanders” 5:0 (2:0, 2:0, 1:0);

Detroitas “Red Wings” – Sanhosē “Sharks” 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienos;

Vašingtonas “Capitals” – Filadelfijas “Flyers” 5:3 (0:2, 3:0, 2:1).