NHL nesaīsinās “play-off” sēriju garumu

Minesotas Wild, sportazinas.com
Minesotas "Wild" hokejisti | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () vadība un Nacionālās hokeja līgas Spēlētāju asociācija panākušas vienošanos par “play-off” izspēles formātu.

Jau ziņots, ka NHL sezona atsāksies ar 24 komandu līdzdalību, katras konferences četrām spēcīgākajām vienībām garantējot sev vietu izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. Pārējās 16 aizvadīs kvalifikācijas kārtu, kur ar pretiniekos ielozēto komandu spēkosies sērijā līdz trim uzvarām.

Šodien kļuva zināms, ka, ja pārspēļu sērijas ritēs līdz trim uzvarām, tad “play-off” visas sērijas, kā ierasts, notiks līdz četrām uzvarām. Tāpat izslēgšanas spēlēs netiks veidoti zari, bet gan tā vietā pēc katras kārtas pāri tiks sadalīti atbilstoši palikušo komandu rangam.

Līgas komisārs Betmens teica, ka plāno izspēlēt pilnu 2020./2021.gada sezonu, un atzina, ka, iespējams, to sāks tikai janvārī, lai spēlētājiem nodrošinātu saprātīgu pārtraukumu starp šo un nākamo sezonu.

Jau ziņots, ka NHL sezonas pārtraukumu izsludināja 12.martā, taču spēlētājiem līdz pat aprīļa beigām tika lūgts ievērot paškarantīnu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par