NHL nometnē hokejisti trenējas ar Latvijā ražotiem trenažieriem

Aleksandrs Barkovs, sportazinas.com
Aleksandrs Barkovs | Foto: NHL

Latvieša Teodora Bļugera pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas () komandas Pitsburgas “Penguins” instruktors Maksims Ivanovs šī gada augustā rīkoja “Ice Hockey Pro” nometni, kurā piedalījās vairāki spēlētāji.

Nometne norisinājās Somijā laika posmā no 12. līdz 16. augustam. Tajā piedalījās tādi NHL spēlētāji kā Leo Komarovs (Ņujorkas “Islanders”), Aleksandrs Barkovs (Floridas “Panthers”), Markuss Granlunds (Edmontonas “Oilers”), Mikaels Granlunds (Nešvilas “Predators”), Jūliuss Honka (Dalasas “Stars”), Olivers Kaski (Detroitas “Red Wings”) un citi.

Uzņēmuma pārstāvji ziņu portālam “Dienas Bizness” atklāja šajā nometnē spēlētāju treniņos tika izmantoti Latvijā ražotie “Hockey Revolution” trenažieri.

Šī nebija pirmā “Ice Hockey Pro” nometne, kurā izmantots Latvijā ražotais hokeja aprīkojums. “Penguins” instruktors ar trenažieriem strādā arī ikdienā, bet nometnē Somijā nodarbības vadīja paši trenažieru izstrādātāji Jānis Leitāns un Pēteris Sutta.

Sešu gadu pastāvēšanas laikā abu latviešu veidotais uzņēmums “Sport Revolution” tā produkcija ieguvusi plašu atpazīstamību visā pasaulē. Latviešu veidotais uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem, kas piedāvā hokeja trenažierus. Interesanti, ka trenežieri ir izmantojami ārpus ledus hallēm un mājas apstākļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par