NHL: Pitsburga iemet septiņus vārtus Vašingtonai; “Golden Knights piekāpjas “Wild”

03/02/2018 09:01

Aizvadītajā naktī nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas četras spēles. Pitsburgas “Penguins” iemeta septiņas ripas Vašingtonas “Capitals” vārtos, kamēr Lasvegasas “Golden Knights” atzina Minesotas “Wild” pārākumu.

Pirmajā periodā “Pingvīniem” vārtus guva Fils Kesels un Karls Hagelis, kamēr “Capitals” rindās Aleksandrs Ovečkins atbildēja ar vieniem vārtiem. Otrajā trešdaļā lomas nedaudz mainījās un divus vārtus guva “Capitals”, kamēr “Penguins” – vienus.

Izšķirošais periods bija trešais, kad Pitsburga Vašingtonas vārtos iemeta četras ripas, bet pretinieki atbildēja tikai ar vienu. Mača izskaņā “Penguins” svinēja uzvaru ar 7:4. Jevgēnijs Malkins izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli un Pitsburga guva ceturto uzvaru pēc kārtas.

Citā spēlē sezonas debitante Lasvegasas “Golden Knights” ar 2:5 piekāpās Minesotas “Wild” vienībai. Uzvarētājiem Ēriks Štāls guva divus vārtus un vienu reizi rezultatīvi piespēlēja.

Tāpat aizvadītajā naktī uzvaru izcīnīja Detroitas “Red Wings”, kas ar 4:1 pārspēja Karolīnas “Hurricanes”. Uzvarētāju rindās Darīms Helms guva divus vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja, kamēr Petrs Mrazeks atvairīja 36 pretinieku metienus.

Četru spēļu zaudējumu sēriju šonakt pārtrauca Sanhosē “Sharks” vienība, kas 3:1 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”.