NHL play-off: “Predators” panāk 3:0 vadību sērijā pret “Blackhawks” (VIDEO)

18/04/2017 10:59

Nešvilas “Predators” un Anaheimas “Ducks” komandas pirmdien nonāca uzvaras attālumā no Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīra jeb Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sasniegšanas, turklāt visas četras dienas spēles noslēdzās pagarinājumos.

“Predators” Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā mačā savā laukumā ar 3:2 (0:0, 0:2, 2:0, 1:0) pārspēja 2015.gada Stenlija kausa ieguvēju Čikāgas “Blackhawks”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

“Predators” bija nonākuši iedzinējos ar 0:2, bet trešajā periodā Filips Fošberjs ar diviem precīziem metieniem izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus mājiniekiem guva Kevins Fiala, kurš bija precīzs pagarinājuma 17.minūtē.

Čikāgas komandas zvaigzne Patriks Keins pirmdien guva savus piecdesmitos vārtus Stenlija kausa izcīņā. Keins Stenlija kausa izcīņā spēlē devīto reizi, bet par NHL čempionu viņš kopā ar “Blackhawks” kļuvis 2010., 2013. un 2105.gadā.

Tikmēr “Ducks” viesos ar 5:4 (1:2, 1:2, 2:0, 1:0) pārspēja Kalgari “Flames”, sērijā panākot 3-0.

Sākoties otrā perioda pēdējai minūtei, “Ducks” komandai bija trīs vārtu deficīts, bet tad Šī Teodors vienus vārtus atguva. Trešajā trešdaļā Neits Tompsons un Teodors panāca neizšķirtu, līdz ar to uzvarētājs bija jānoskaidro pagarinājumā. Papildlaikā pēc nospēlētas pusotras minūtes Korijs Perijs izrāva uzvaru “Ducks” komandai.

Citā mačā Toronto “Maple Leafs” Austrumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē savā laukumā ar 4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 1:0) pārspēja regulārā turnīra spēcīgāko komandu Vašingtonas “Capitals”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

40 sekundes pirms pamatlaika beigām “Maple Leafs” talantīgais uzbrucējs Viljams Nīlanders panāca izlīdzinājumu 3:3, bet pagarinājumā otrajā minūtē Tailers Bozeks atnesa Toronto komandai uzvaru.

“Ir neaprakstāmas emocijas – būt kopā ar komandu un svinēt uzvaras vārtus. Šajā sērijā ir daudz kāpumi un kritumi. Katrā spēlē bijis pagarinājums, kas ir daudz interesantāk. Patīkami, ka šoreiz tie bijām mēs, kuri uzvarējām,” pēc dueļa teica Bozeks.

Tikmēr Otavas “Senators” viesos ar 4:3 (2:0, 1:3, 0:0, 1:0) pārspēja Bostonas “Bruins”, sērijā panākot 2-1.

“Senators” šajā mačā izvirzījās vadībā ar 3:0, divus vārtus gūstot Maikam Hofmanam, taču iegūto pārsvaru izsēja. Tomēr pagarinājumā Otavas komanda tika pie uzvaras, papildlaika sestajā minūtē vārtus gūstot Bobijam Raienam.

“Sajūtas pēc uzvaras vārtu gūšanas ir patiešām lieliskas, jo otrajā periodā manas kļūdas dēļ vienus ielaidām. Zināju, ja būšu neatlaidīgs, tikšu pie savas iespējas, turklāt komandas biedri mani apgādāja ar ripām,” atzīmēja Raiens