NHL: “Predators” nonāk soļa attālumā no Rietumu konferences fināla (VIDEO)

03/05/2017 10:30

Trešo panākumu savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas sērijā otrdien izcīnīja Nešvilas “Predators” komanda, nokļūstot uzvaras attālumā no Rietumu konferences finālsērijas.

Izslēgšanas turnīra otrās kārtas ceturtajā cīņā “Predators” savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) apspēlēja Sentluisas “Blues”, sērijā izvirzoties vadībā ar rezultātu 3-1.

Visi vārti šajā cīņā tika gūti trešajā trešdaļā, kad “Predators” sastāvā izcēlās Raiens Eliss un Džeimss Nīls, bet 57.minūtē “Blues” rindās goda vārtus iemeta Džoels Edmundsons.

Zīmīgi, ka Eliss ar rezultativitāti izcēlies jau septiņos mačos pēc kārtas un tā starp aizsargiem izslēgšanas turnīrā ir garākā sērija kopš 1998.gada, kad šādu sniegumu nodemonstrēja Kriss Pronžērs un Džeisons Volijs.

“Predators” komanda nokļuvusi panākuma attālumā, lai pirmoreiz vēsturē sasniegtu konferences finālu.

Tikmēr Austrumu konferences pusfināla sērijas spēlē otrdien Ņujorkas “Rangers” savā laukumā ar 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Otavas “Senators”, tomēr summā joprojām ir iedzinējos ar 2-1.

“Rangers” komandai daudz palīdzēja norvēģis Matss Dzukarello, kurš jau pirmajā trešdaļā guva vārtus un izpildīja rezultatīvu piespēli austrietim Mihaelam Grabneram. Otrajā trešdaļā “Rangers” rindās izcēlās arī Riks Nešs un zviedrs Oskars Lindbergs, tikai pēc tam “Senators” komandā vienīgos vārtus iemetot Žanam-Gabrielam Pažo.

Kā zināms, iepriekšējā spēlē Pažo nodemonstrēja īpašu iespaidīgu sniegumu un izcēlās ar četriem precīziem raidījumiem.

Kā zināms, otrā Austrumu konferences sērijā pašreizējā Stenlija kausa īpašnieces Pitsburgas “Penguins” ar 2-1 ir priekšā Vašingtonas “Capitals” komandai, tomēr tai vismaz vienā mačā būs jāiztiek bez savas lielākās zvaigznes Sidnija Krosbija, kamēr Rietumos Edmontonas “Oilers” ar 2-1 uzvar Anaheimas “Ducks”.