NHL prezentē zvaigžņu spēles kreklus (FOTO)

NHL zvaigžņu spēles krekli, sportazinas.com
NHL zvaigžņu spēles krekli | Foto: NHL

Nacionālā hokeja līga (NHL) prezentējusi kreklus, kurus zvaigžņu vikenda dalībnieki vilks mugurā.

Atlantijas un Metropolitēna divīzijas izlases zvaigžņu spēli sāks baltajos kreklos ar pelēkām strīpām, bet Centrālās un Klusā okeāna divīzijas vienības – melnajos kreklos ar pelēkām strīpām. Uz katra krekla ir pa vienam komandas logo, pasākumā tiks pārstāvēti visi klubi.

Zvaigžņu vikends norisināsies no 24. līdz 25. janvārim ASV pilsētā Sentluisā. 24. datumā tiks aizvadīti meistarības konkursi, bet nākamajā dienā – trīs spēles. Sākumā tiks izspēlēti divi pusfināli. Katra mača uzvarētāja iekļūs finālā, kurā arī tiks noskaidrota spēcīgākā vienība.

Kopumā zvaigžņu nedēļas pasākumā piedalīsies 40 hokejisti.

Decembrī līga nosauca katras izlases kapteiņus. Par Klusā okeāna divīzijas komandas kapteini nozīmēja Edmontonas “Oilers” spēlētāju Konoru Makdeividu, Atlantijas divīzijas komandu cīņā vedīs Bostonas “Bruins” pārstāvis Davids Pastrņāks, Centrālās divīzijas komandas kapteinis ir Kolorado “Avalanche” hokejists Neitans Makinons, bet Metropolitēna divīzijas komandā forma ar “C” uzšuvi bija paredzēta Vašingtonas “Capitals” kapteinim Aleksandram Ovečkinam, taču viņš paziņoja, ka šajā pasākumā nepiedalīsies.

NHL uztrauc, ka Ovečkins jau otro gadu pēc kārtas izlaidīs zvaigžņu spēli

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par