NHL: “Rangers” pārtrauc zaudējumu sēriju, “Oilers” zaudē Filadelfijā

21/10/2017 23:12

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas divas agrās spēles, kur Edmontonas “Oilers” izbraukumā piekāpās Filadelfijas “Flyers” hokejistiem, bet Ņujorkas “Rangers” savā laukumā pret Nešvilas “Predators” pārtrauca piecu spēļu zaudējumu sēriju.

Ņujorkas “Rangers” savā laukumā ar 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) pieveica Nešvilas “Predators” hokejistus, tādā veidā pārtraucot savu piecu spēļu zaudējumu sēriju. “Rangers” rindās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās uzbrucēji Kevins Hejs un Džimijs Vīzijs, bet Henriks Lundkvists atvairīja 23 pretinieku mestos metienus. Ar vieniem gūtiem vārtiem izcēlās arī Jespers Fasts un Kriss Kraiders.

Nešvilas komandas labā ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Filips Forsbergs, bet vienus vārtus guva Matiass Ekholms. Jūse Saross tika galā ar 11 pretinieku mestajiem metieniem.

“Rangers” šī bija pirmā uzvara kopš 8. oktobra, kad komandai izdevās uzvarēt Monreālas “Canadiens” komandu.

Otrā vakara spēlē Filadelfijas “Flyers” uzbrucējs Veins Simondss nepilnas trīs minūtes pirms spēles pamatlaika beigām guva komandas uzvaras vārtus pār Edmontonas “Oilers”. Spēles rezultātu vairākumā atklāja “Flyers” kapteinis Klods Žirū, bet Braiens Eliots tika galā ar 23 pretinieku mestajiem metieniem. Spēle beidzās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

Rezultatīvākais spēlētājs “Flyers” rindās bija Veins Simondss, kurš, neskaitot uzvaras vārtu guvumu, asistēja arī komandas pirmajā vārtu guvumā.

“Oilers” labā otrajā periodā vārtus guva Patriks Marūns, bet Kems Talbots atvairīja 22 metienus.