NHL: Rietumu konferences pusfinālus ar uzvarām sāk “Oilers” un “Predators” (VIDEO)

27/04/2017 08:45

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālu ar uzvarām trešdien sāka Edmontonas “Oilers” un Nešvilas “Predators” komandas.

“Oilers” izbraukumā ar 5:3 (0:0, 1:1, 4:2) pieveica Anaheimas “Ducks”, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Zīmīgi, ka šī bija “Ducks” komandas pirmā neveiksme pamatlaikā kopš 10.marta. Kopš tā laika šī vienība pamatlaika 60 minūtēs nebija zaudējusi 19 spēlēs pēc kārtas.

Ar diviem vārtiem šajā mačā izcēlās “Oilers” komandas zviedru aizsargs Ādams Lāšons, turklāt abas reizes viņš atzīmējās tieši trešajā trešdaļā. Savukārt ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās vācietis Leons Draizaitls.

“Oilers” rindās ar diviem vārtiem atzīmējās arī Marks Letestū.

Tikmer otrā Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā mačā “Predators” arī izbraukumā ar 4:3 (1:0, 2:1, 1:2) pārspēja Sentluisas “Blues”, sērijā panākot 1-0.

Uzvaru viesiem no Nešvilas nodrošināja centra uzbrucējs Vernons Fidlers, kurš ar vārtu guvumu izcēlās mača 55.minūtē. Zīmīgi, ka šis bija viņa pirmais mačs šīs sezonas Stenlija kausa izcīņā.

Tiesa, “Blues” šajā spēlē nodemonstrēja raksturu, jo atradās iedzinējos ar 0:2 un 1:3, tomēr trešajā trešdaļā spēja panākt izlīdzinājumu. Uzvarai gan ar to nebija pietiekami.

Viens no NHL labākajiem aizsargiem, “Predators” hokejists Pernels Karls Subans izcēlās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.