NHL: “Senators” iekļūst Austrumu konferences finālā (VIDEO)

10/05/2017 09:24

Otavas “Senators” komanda otrdien sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsēriju.

Izslēgšanas turnīra otrās kārtas sestajā mačā “Senators” ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) viesos apspēlēja Ņujorkas “Rangers” un arī sērijā triumfēja ar 4-2.

Maču viesi iesāka pārliecinoši, pirmajā trešdaļā ar vārtu guvumiem izceļoties Maikam Hofmanam un Markam Stounam. Kaut vienus vārtus “Rangers” komandai atguva Mika Zibanejads, viesu kapteinis Ēriks Kārlsons atjaunoja “Senators” divu vārtu vadību.

Trešajā trešdaļā jau pirmajā minūtē Kriss Kreiders samazināja “Rangers” deficītu līdz 2:3, tomēr “Senators” hokejisti izturēja spiedienu un pašā dueļa izskaņā Žans-Gabriels Pažo iemeta ceturtos vārtus.

“Senators” komanda konferences finālu sasniegusi pirmoreiz kopš 2007.gada un tajā tiksies ar Pitsburgas “Penguins” vai arī Vašingtonas “Capitals”. Šīs komandas trešdien aizvadīs sērijas septīto cīņu.

Savukārt Rietumos finālu sasniegusi Nešvilas “Predators” komanda, kas ar 4-2 pārspēja Sentluisas “Blues”, bet Anaheimas “Ducks” un Edmontonas “Oilers” cīnās neizšķirti 3-3.