NHL sezona sākas ar “Rangers” un “Golden Knights” uzvarām (VIDEO)

12/10/2022 08:46
Mika Zibanejads

Aizvadītajā naktī ar divām spēlēm tika uzsākts Nacionālās hokeja līgas (NHL) pamatturnīrs.

Ņujorkas “Rangers” ar 3:1 apspēlēja pagājušās sezonas finālisti Tampabejas “Lightning”. Otrajā trešdaļā mazākumā rezultātu atklāja Mika Zibanejads, bet drīz izlīdzinājumu panāca Stīvens Stemkoss. Trešajā periodā Zibanejads guva vēl vienus vārtus, bet deviņas minūtes pirms sirēnas punktu pielika Barklejs Gudro.

“Rangers” pa pretinieku vārtiem izdarīja 39 metienus.

Tikmēr Vegasas “Golden Knights” ar 4:3 pārspēja Losandželosas “Kings”. Vegasas klubs divas reizes bija vadībā, taču pretinieki allaž spēja atspēlēties. Uzvaras vārtus 26 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas guva Marks Stouns. “Kings” vārtsargam Džonatanam Kvikam bija daudz darba, jo pa viņa vārtiem tika izdarīts 51 metiens.