NHL: Stīnam 1+3, “Blues” uzveic “Flames” (VIDEO)

26/10/2017 09:23

Ar vārtu guvumu un trim rezultatīvām piespēlēm Nacionālās hokeja līgas spēlē trešdien izcēlās Aleksandrs Stīns, palīdzot Sentluisas “Blues” vienībai ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) mājās pieveikt Kalgari “Flames”.

Stīns sezonas sākumā nespēlēja lauztas rokas dēļ un šī viņam bija tikai ceturtā cīņa, bet iepriekš uzbrucējs pie punktiem vēl nebija ticis.

Tāpat uzvarētājiem ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli izcēlās Pols Štjastnijs, precīzus metienus izpildot arī Džeidenam Švarcam, Aleksam Pjetrandželo un Džoelam Edmundsonam.

“Blues” komanda vismaz punktu guvusi četros mačos pēc kārtas, kamēr “Flames” piedzīvoja pirmo neveiksmi izbraukumā šosezon, jo iepriekšējos četros dueļos bija gūtas uzvaras.

“Flames” sastāvā divus vārtus guva Mikaels Baklunds.

Kā vēstīts, dienas otrajā NHL spēlē pēc traumas izdziedēšanas laukumā atgriezās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar 1:5 (0:1, 0:3, 1:1) kapitulēja Kolumbusas “Blue Jackets”.

Girgensons traumu guva pagājušajā nedēļā mačā pret Vegasas “Golden Knights”, bloķējot pretinieka metienu. Viņš izlaida iepriekšējās trīs “Sabres” spēles, komandai šajā laikā gūstot divus panākumus, bet trešdien atgriezās laukumā.

“Sabres” komandai izšķirošā bija otrā trešdaļa, kad tā ielaida trīs vārtus. Uzvarētājiem pa reizei izcēlās dānis Olivers Bjorkstrands, Sets Džonss, Niks Foliņo, Mets Kalverts un Džošs Andersons, bet vārtos Sergejs Bobrovskis atvairīja 34 no 35 pretinieku raidījumiem.

Visas līgas un Austrumu konferences līdere ar 17 punktiem desmit spēlēs ir Tampabejas “Lightning”, kam konferencē ar 14 punktiem deviņos mačos seko Toronto “Maple Leafs”. Tikmēr “Sabres” ar astoņiem punktiem 11 spēlēs ieņem 11.vietu 16 komandu konkurencē.

Rietumos pa 15 punktiem iekrājušas Losandželosas “Kings” un “Blues”, bet 14 punktus iekrājusi līgas debitante Vegasas “Golden Knights”.