NHL: Švarcam “hat-trick” – “Blues” uzveic “Blackhawks” (VIDEO)

19/10/2017 08:22

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī tika nospēlētas trīs spēles. Rietumu konferences cīņā Sentluisas “Blues” ar 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) spēja pārspēt Čikāgas “Blackhawks” hokejistus, bet trīs vārtus uzvarētāju labā guva uzbrucējs Deivids Švarcs.

Spēles rezultāts tika atklāts cīņas ceturtajā minūtē, kad izcēlās “Blues” triecienmaiņa. Tarasenko uz zilās līnijas nolēma ripu raidīt vārtu virzienā, kur acīgākais vārtu priekšā bija Švarcs, raidot ripu tukšajā vārtu stūrī – 1:0. Turpinājumā abas vienības apmainījās ar bīstamām vārtu gūšanas epizodēm, bet periods noslēdzās ar minimālu mājinieku pārsvaru.

Arī otrajā periodā bija vērojama līdzīga cīņa, bet veiksme atkal uzsmaidīja “Blues” hokejistiem. Vārtsargs Džeiks Alens izpildīja lielisku piespēli, ar atsitienu pret apmali, kas sasniedza ātrumu uzņēmušo Švarcu, kurš skaisti izrēķinājās ar “Blackhawks” vārtu vīru Koriju Kraufordu. Turpinājumā “Blues” savu pārsvaru spēja palielināt – krievu uzbrucējs Vladimirs Tarasenko pretinieku zonā pārtvēra piespēli, veikli apgriezās un trieca ripu vārtos – 3:0

Atlikušajā laikā “Blackhawks” centās atspēlēties, tomēr “Blues” palielināja pārsvaru – 4:0, vārtu devītniekā ripu iemeta Kails Brodziaks. “Blackhawks” divus vārtus, spēlējot vairākumā, spēja atgūt, bet ar to bija par maz, lai izglābtos. “Blues” piektos vārtus guva Švarcs, raidot ripu tukšos vārtos, un tādējadi, izceļoties ar “hat-trick”.