NHL varētu mainīt papildlaika formātu

18/03/2015 14:30

Nacionālā hokeja līga (NHL) varētu mainīt papildlaika formātu, jo vēlas samazināt to spēļu skaitu, kuru liktenis tiek izšķirts pēcspēles metienu sērijā.

Iepriekšējā sezonā 307 regulārā čempionāta spēles turpinājās pēc pamatlaika, komandām aizvadot pagarinājumu un nepieciešamības gadījumā arī pēcspēles metienu sēriju. No šiem mačiem 179 spēlēs bija nepieciešami “bullīši”, bet 128 gadījumos uzvarētāja noskaidrošanai pietika ar piecu minūšu papildlaiku.

NHL komisārs Gerijs Betmens sacīja, ka čempionāts netaisās atteikties no pēcspēles metieniem, taču vēlas samazināt to maču īpatsvaru, kur uzvarētājs izšķiras vien “bullīšos”.

Sanākot kopā NHL klubu ģenerālmenedžeriem, radās ierosinājums no nākamās sezonas piecu minūšu pagarinājumu aizvadīt ar trim spēlētājiem uz laukuma katrā komandā, neieskaitot vārtsargus. Tāpat kā viens no variantiem tika minēts septiņu minūšu papildlaiks ar ierastajiem četriem hokejistiem laukumā. Ja uzvarētājs tik un tā netiktu noskaidrots, sekotu vēl viens pagarinājums, kurā komandas trīs minūtes sacenstos, spēlējot trīs pret trīs.

Šobrīd izskatīti tiek abi varianti.

Tiesa, izmaiņas noteikumos pieņem NHL sacensību komiteja, bet pēc tam tos apstiprina līgas valde. Ierasti tas notiek jūnijā.

Avots: LETA

Foto: NHL

NHL

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
02/07/2022 16:59

Briedis piedzīvo fiasko arī boksa ringā, Opetaija uzvar pēc punktiem un atņem latvietim IBF jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu austrālietim Džeijam Opetaijam un atvadījās no Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostas pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem). Pēc 12 raundiem…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām