NHL Zvaigžņu spēlē triumfē Klusā okeāna divīzijas komanda (VIDEO)

26/01/2020 08:46

Naktī uz svētdienu tika aizvadīta tradicionālā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Visu zvaigžņu spēle.

Pirmajā mačā Atlantijas okeāna komanda ar 9:5 (4:4, 5:1) pārspēja Metropolitēna divīzijas hokejistus.

Uzvarētājiem ar trim vārtu guvumiem un vienu piespēli izcēlās Dāvids Pastrņāks un Entonijs Duklērs, vieni vārti un trīs piespēles Viktoram Hedmanam, bet vēl pa vārtiem guva Šī Vēbers un Džonatans Huberdo.

Zaudētājiem Niko Hišīrs izcēlās ar diviem vārtiem un piespēli, bet vārtsarga Elvja Merzļikina komandas biedram Setam Džounsam vieni vārti un trīs piespēles. Vēl pa vieniem vārtiem guva Džons Karlsons un Timotījs Līfs Ošijs.

Otrajā mačā Klusā okeāna divīzijas hokejisti ar 10:5 (4:4, 6:1) sakāva Centrālās divīzijas pārstāvjus.

Uzvarētājiem četrus vārtus guva Tomašs Hertls, ar trim vārtiem un piespēli izcēlās Leons Draizaitls, divus vārtus un divas piespēles pievienoja Metjū Tkačaks, bet vēl vienus vārtus un trīs piespēles pievienoja Kvinss Hjūzs.

Zaudētājiem divi vārti Patrikam Keinam, bet pa vieniem vārtiem guva Marks Šeifels, Tailers Segīns un Dāvids Perons.

Finālā Klusā okeāna divīzijas vienība ar 5:4 (1:3, 4:1) pārspēja Atlantijas divīzijas komandu un triumfēja 2020. gada NHL Zvaigžņu spēlē.

Pirmajā periodā vispirms ar 2:0 vadībā izvirzījās Atlantijas divīzijas hokejisti, kad pa reizei precīzi bija Hedmans un Huberdo. Pārsvaru samazināt izdevās Maksam Pačioretī, taču divu vārtu pārsvaru pirmās trešdaļas izskaņā atjaunoja Pastrņāks.

Otrajā periodā Klusā okeāna divīzijas hokejisti ātri vien divus vārtus atguva, kad precīzi meta Eliass Petersons un Draizaitls. Vēbers atjaunoja vadību Atlantijas okeāna divīzijai, taču pēc tam divus vārtus guva pretinieks un svinēja uzvaru – precīzi meta Petersons un Hertls.

Par Zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Atlantijas okeāna divīzijas pārstāvis Dāvids Pastrņāks, kurš ikdienā pārstāv Bostonas “Bruins”. Viņš divu maču laikā izcēlās ar četriem vārtiem un divām rezultatīvajām piespēlēm.