NHL Zviedrijā: “Senators” papildlaikā uzveic Kolorado

11/11/2017 10:19

Nacionālā hokeja līga (NHL) ir ieradusies Zviedrijas pilsētā Stokholmā. Aizvadītajā vakarā pārpildīto Stokholmas hokeja arēnu “Ericsson Globe” priecēja spēle starp Kolorado “Avalanche” un Otavas “Sentors” hokejistiem. Regulārās sezonas mačs ar “Global Series” birku nelikta vilties, “Senators” ar 4:3 uzvarēja papildlaikā.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja kādreizējais NHL drafta pirmais numurs Nails Jakupovs, kuram precīzs metiens padevās vairākuma izspēlē, bet ilgi “Avs” priecāties nevarēja, jo jau pēc 21 sekundes “Senators” atbildēja. Vietējais hokeja produkts, aizsargs Fredriks Klāsons ar spēcīgu šavienu pārspēja Semjonu Varlamovu.

Perioda izskaņā “Senators” izvirzījās vadībā un atkal veiksmīgajā uzbrukumā piedalījās kāds no Zviedrijas hokejistiem. Zviedrijas aizsarga Džonijas Odujas spēcīgo metienu vārtu priekšā pielaboja Maikls Stouns – 1:2, dodoties pirmajā pārtraukumā.

Otrās trešdaļas vidū līdzsvaru atjaunoja “Avs” hokejisti. Uzbrucēja Bleika Komo spēcīgi raidīto ripu pielaboja Aleksandrs Kērfūts – 2:2. Arī šoreiz “Senators” ātri spēja atbildēt – Varlamovs nespēja nofiksēt aizsarga raidījumu, bet pie ripas vārtu priekšā pirmais piesteidzās Kris DiDominiko – 2:3. Trešdaļas izskaņā soda metienu bija iespēja realizēt Kolorādo uzbrucējam Metam Nieto, kurš ripu raidīja pāri vārtiem.

Spēles trešajā periodā “Avalanche” ar lieliem spēkiem centās izlīdzināt rezultātu un tas trešdaļas 12.minūtē arī izdevās. Lieliska saspēle izdevās “Avs” triecieņmaiņai – Gabriels Landeskogs un Mikko Rantanens vārtu guvumu nokārtoja Neitanam Makinonam – 3:3.

Papildlaikā, kurš kā ierasts risinājās formātā 3 pret 3, uzvaru izcīnīja Otavas hokejisti, kad precīzs metiens padevās Stounam.

Zīmīgi, ka “Senators” sastāvā spēlēja arī no Kolorādo aizvadītajā nedēļā iemainītais uzbrucējs Mets Dušēns.

SPĒLES LABĀKIE MOMENTI (VIDEO)

Šovakar abas komandas Stokholmā tiksies vēlreiz. Mača sākums, pēc Latvijas laika – 20:00.