Nīderlande pieveic Franciju, aizsūtot Vāciju uz B līgu

16/11/2018 23:59

Negaidīti labu sniegumu UEFA Nāciju līgā turpina demonstrēt Nīderlandes valstsvienība, kas mājās ar rezultātu 2:0 apspēlēja pasaules čempioni Francijas izlasi, tādējādi uz B līgu aizsūtot Vāciju.

Nīderlandieši dominēja visas spēles garumā, kas nesa augļus abu puslaiku beigās. 1:0 44. minūtē panāca Žeoržinjo Vījnaldums, kamēr spēles kompensācijas laikā 11 metru soda sitienu realizēja Memfiss Depajs – 2:0.

Līdere 1. apakšgrupā gan joprojām ar septiņiem punktiem ir Francija, tomēr tai jau visi mači ir aizvadīti. Nīderlandes rēķinā ir seši punkti un pēdējais mačs ar nieka vienu punktu iekrājušo Vāciju.

Tikmēr B līgas 1. grupā pirmo vietu jau nodrošinājusī un ar ne to spēcīgāko sastāvu spēlējošā Ukraina viesos Trnavā ar 1:4 atzina par neizkrišanu uz C līgu cīnošās Slovākijas pārākumu.

Savukārt 4. apakšgrupā pirmo pozīciju nodrošināja Dānijas izlase, kas viesos smagā cīņā ar 2:1 apspēlēja sīksto Velsas izlasi.

C līgas 3. apakšgrupā gan Kipra un Bulgārija, gan Slovēnija un Norvēģija savā starpā cīnījās neizšķirti – 1:1. Līdz ar to līderos ar desmit punktiem ir Norvēģija un Bulgārija, kamēr Kiprai ir pieci, bet Slovēnijai – divi punkti.

Visbeidzot D līgas 4. apakšgrupā Armēnija (9 punkti) viesos efektīgi atriebās Gibraltāram (6 punkti)par zaudējumu pirmā apļa spēlē mājās (0:1) – armēņi uzvarēja ar 6:2, četrus vārtus gūstot Juram Movsisjanam. Jāpiebilst gan, ka arī šajā mačā pirmā vadībā izvirzījās Gibraltāra izlase.

Tikmēr līdere Maķedonija (12 punkti) izbraukumā ar 2:0 apspēlēja Lihtenšteinas (3 punkti) futbolistus.