Nīderlandes policija kļūdaini arestē F-1 fanu, domājot, ka notvērusi vienu no Eiropas bīstamākajiem noziedzniekiem

14/09/2021 17:50

Nīderlandes policija arestējusi kādu Pirmās forumlas (F-1) līdzjutēju, domājot, ka viņš ir kopš 1993. gada meklētais Itālijas reģiona Sicīlijas “mafijas boss” Mateo Mesina Denaro, ziņo BBC.

Denaro atrodas “Europol” Eiropas meklētāko noziedznieku sarakstā. Viņš ir atbildīgs par 1993. gada spridzināšanu Sicīlijā, kuras laikā bojā gāja 10 cilvēki, bet 93 tika ievainoti. Kopš tā laika viņš slēpjas un joprojām tiek meklēts. Nīderlandes policija domāja, ka ilgā meklēšana ir galā, taču viņi pieļāva kļūdu.

Kāds F-1 fans, kura vārds ir Marks un kura deklarētā dzīvesvieta ir Liverpūle, pagājušajā nedēļā bija ieradies Itālijā, lai vērotu kārtējo Pirmās formulas posmu. Atpakaļceļā Marks piestājis Nīderlandē, kur kādā Hāgas restorānā pusdienoja kopā ar savu dēlu. Pēkšņi restorānā iestaidzās likumsargi, viņu arestēja un nogādāja policijas iecirknī.

Arestētā persona apgalvoja, ka viņš ir no Lielbritānijas un nav cilvēks, ko meklē policijā. Tā izrādījās taisnība, tādēļ Marks tika atbrīvots. Šajā situācijā nācās iesaistīties arī kļūdaini apcietinātā advokātam Leonam van Klīfam. “Iedomājies, vienā brīdī tu baudi pusdienas restorānā, bet nākamajā pēkšņi atrodies augstākās drošības cietumā Nīderlandē,” BBC citē van Klīfu.

F-1

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…