Nikolato: Esmu patiešām apmierināts ar spēlētāju attieksmi, arī ar rezultātu

22/03/2024 09:38
Nokopēts
Paolo Nikolato

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Paolo Nikolato sarunā ar Latvijas Futbola federācijas preses dienestu komentējis aizvadīto pārbaudes spēli pret Kipru.

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība vakar pārbaudes mačā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Kipru. Latvija pirmajā puslaikā nonāca iedzinējos, nerealizēja 11 metru soda sitienu, taču galotnē, pateicoties Andreja Cigaņika precīzajam sitienam, izrāva neizšķirtu. Tā Nikolato bija debija pie izlases stūres

“Esmu patiešām apmierināts ar spēlētāju attieksmi šajā spēlē, arī ar rezultātu. Tāpat vēlos izcelt faktu, ka komanda atspēlējās spēles gaitā. Puiši labi pastrādāja šīs treniņnometnes laikā, un šodien tika par to atalgoti. Daudzas lietas, ko mēģinājām trīs dienu laiku panākt treniņprocesā, bija redzamas laukumā, un esmu tiešām gandarīts par to, ka izdevās daudz ko no plānotā redzēt arī laukumā,” teica Nikolato.

Tikmēr izlases aizsargs Kaspars Dubra, kurš nospēlēja visas 90 minūtes, bija priecīgs par spēles stilu. “Protams, beigās gribējās uzvarēt, bija momenti, bet labi, ka izvilkām neizšķirtu. Arī bija kļūdiņas, taču ir liels prieks par to, ka sākām vairāk spēlēt ar bumbu. Ir lietas, pie kā mums strādāt, bet es domāju, ka šī bija pozitīva spēle,” secināja Dubra.

“Treneris prasīja, lai no vārtiem izspēlējam, mēģinām spēlēt ar bumbu un nebaidāmies kļūdīties. Domāju, ka tādā ziņā viss bija ok, jo pretiniekiem nebija daudz momentu. Kopumā varam būt apmierināti – vienīgais, ka nebija uzvara,” pauda aizsargs.

Cigaņikam vārti, Gutkovskis neiesit “pendeli”, Latvijai neizšķirts Nikolato debijā

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām