Nikolato: Rezultāts, protams, nav apmierinošs

27/03/2024 08:40
Nokopēts
Paolo Nikolato

Latvijas vīriešu futbola izlase Kiprā aizvadītajos pārbaudes mačos iekrāja daudz informācijas nākamajām nometnēm, atzina valstsvienības galvenais treneris Paolo Nikolato.

Latvijas futbolisti otrdien Larnakā pārbaudes spēlē ar Lihtenšteinu cīnījās neizšķirti – 1:1. Ar tādu pašu rezultātu noslēdzās arī ceturtdien notikusī spēle ar Kipru. “Šoreiz vēlējāmies iedot iespēju citiem futbolistiem, kuri tika uzaicināti uz šo nometni, bet netika pie vārda pirmajā spēlē. Rezultāts mums, protams, nav apmierinošs, bet pārbaudes spēlēs tas var arī nebūt svarīgākais,” Latvijas Futbola federācija (LFF) citē Nikolato stāstīto.

Treneris neslēpa, ka pirms kursa maiņas lieliski apzinājies, ka cita spēles stila izvēle var novest pie kļūdām. “Taču tik un tā uzskatām to par svarīgu soli ceļā uz progresu. Lai komanda augtu un celtu savu latiņu, mums ir jābūt gataviem riskēt ar iespējamām kļūdām. Šodien ieguvām mācību, ieguvām vērtīgu pieredzi un iekrājām daudz informācijas nākamajām nometnēm,” skaidroja Nikolato.

Nikolato treniņdarbā asistē Masimo Paganins, Aleksandrs Cauņa un Andris Vaņins, fiziskās sagatavotības treneris Vinčenco Pinkolīni un videoanalītiķis Leonardo Karleti. Abiem palīdz arī iepriekš ar izlasi šajās lomās strādājušie attiecīgi Māris Smirnovs un Iļja Ščaņicins.

Ošs kuriozi iesit savos vārtos, Latvijai neizšķirts arī otrajā spēlē Nikolato vadībā

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām