Nikolato: Vēlos redzēt spēles apstākļos, kādu progresu esam veikuši

08/06/2024 11:10
Nokopēts
Paolo Nikolato

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Paolo Nikolato preses konferencē pirms Baltijas kausa komentējis aizvadīto treniņu posmu un gaidāmās spēles.

Jau vēstīts, ka šodien Latvijas valstsvienība Liepājā Baltijas kausa pusfināla mačā tiksies ar Lietuvas valstsvienību. Mačs Daugavas stadionā Liepājā sāksies plkst.16. Spēli tiešraidē translēs kanāls TV6. Otrā spēle notiks 11.jūnijā pret Igauniju viesos vai Fēru salām Liepājā. Igaunijas un Fēru salu valstsvienības šodien plkst.19 spēkosies Tallinā.

“Aizvadījām labu treniņu posmu visas nedēļas garumā. Esmu ļoti priecīgs par spēlētāju veikumu. Ar nepacietību gaidu gaidāmo spēli. Mums ir daudz jaunu spēlētāju, mums tas ir svarīgs aspekts. Esam optimistiski noskaņoti. Redzēsim rītdien, kā izvērtīsies spēle,” izteicās Nikolato.

“Ko gaidu no spēles ar Lietuvu? Pareizo attieksmi savu spēlētāju izpildījumā. Vēlos redzēt jaunos spēlētājus, vēlos redzēt spēles apstākļos, kādu progresu esam veikuši. Saprotam, ka tas prasa laiku, taču vēlos redzēt uzlabojumus, pie kuriem strādājām, jau no pirmajām minūtēm spēlē ar Lietuvu,” norādīja galvenais treneris.

Latvijas futbolisti Liepājā Baltijas kausa mačā tiksies ar Lietuvu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām