“NiP” jaunās sezonas ievadā turpina pārsteigt “CS:GO” skatītājus

06/02/2021 10:54

Vakar tika aizvadīta otrā diena “BLAST Premier Spring Groups 2021” “CS:GO” turnīrā. Par pārsteigumu jau otro dienu pēc kārtas parūpējās Zviedrijas “Ninjas In Pyjamas”, kas pārspēja “BIG”. Tikmēr zaudētāju zarā “Astralis” saglabāja vietu turnīrā, pieveicot “OG”, kuriem šis turnīrs beidzies.

Dienas pirmajā mačā tikās iepriekšējās dienas uzvarētājkomandas “Ninjas In Pyjamas” un “BIG”, kas atiecīgi bija pieveikuši “Astralis” un “OG” vienības. Zviedriem bija iespēja izvēlēties pirmo karti un viņu lēmums bija par labu “Overpass”. Izcils sākums padevās vāciešiem “BIG”, kuri ieguva 9:0 pārsvaru, liekot domāt, ka “Ninjas In Pyjamas” nespēs izrādīt pretspēku šī mača favorītiem. Tomēr tad sešus raundus spēja uzvarēt zviedri, puslaikam beidzoties 9:6 vāciešu labā.

Arī otrā puslaika ievads krietni labāks padevās “BIG”, atrodoties vadībā 15:7, bet atkal lieliskas puslaika beigas ļāva puišiem no “Ninjas In Pyjamas” atspēlēties un panākt pagarinājumu. Pirmais pagarinājums uzvarētāju pirmajā kartē noskaidrot neļāva un bija nepieciešami vēl vismaz četri raundi. Tajā veiksmīgāka izrādījās komanda no Zviedrijas, pirmo karti uzvarot 22:19.

“BIG” kartes izvēle krita par labu “Mirage”. Pirmo puslaiku labi sāka “Ninjas In Pyjamas”, tomēr veiksmīgu turpinājumu aizvadīja vācieši, bet zviedri saglabāja minimālu pārsvaru, uzvarot 8:7. Spēles otrajā daļā turpinājās līdzīga spēle, bet arī tajā veiksmīgāka izrādījās Zviedrijas vienība ar rezultātu 16:12.

Dienas otrajā spēlē tikās komandas no zaudētāju zara – pasaules reitinga līderi “Astralis” pret “OG”. Kartē “Dust2” labāks sākums padevās “Astralis”, atrodoties vadībā 10:5. Tomēr Eiropas komanda nevēlējās padoties un panāca pagarinājumu. Tajā gan veiksmīgāki bija Dānijas spēlētāji, uzvarot pirmo karti ar 19:16.

Spēles otrajā kartē “Astralis” parādīja spēcīgākās komandas titula vērtu sniegumu, neatstājot saviem pretiniekiem lielas iespējas, svinot panākumu 16:6 un 2-0 sērijā.

Šodien tiks aizvadīta “A grupas” noslēdzošā diena, kur 17:30 spēlēs “Astralis” un “BIG”, bet 21:30 šī mača uzvarētājiem cīņā par pirmo vietu grupā nāksies spēkoties ar “Ninjas In Pyjamas” spēlētājiem. Spēles tiešraide atrodama “BLAST” “Twitch” kanālā: https://www.twitch.tv/blastpremier.