No amata atkāpjas Latvijas handbola federācijas prezidente

18/05/2023 12:52
Nokopēts
Ivita Asare

Šodien no Latvijas Handbola federācijas (LHF) prezidentes amata atkāpusies līdzšinējā prezidente Ivita Asare. Par savu lēmumu Asare paziņoja šodienas padomes biedru sapulces laikā, vēsta LHF.

“Gribu teikt lielu paldies visiem Latvijas Handbola federācijas biedriem par man sniegto uzticību un atbalstu, gandrīz 2 gadus atpakaļ ievēlot mani par LHF prezidenti. Diemžēl šobrīd Latvijā valsts līmenī sports ir nostādīts pabērna lomā un es kā mazas, bet jaudīgas federācijas vadītājs, tikai ar godprātīgu darbu, tīru sirdsapziņu un atklātību nevaru nodrošināt sava sporta veida attīstību. Tāpēc, uzņemoties atbildību par Latvijas Handbola federācijas padomes nespēju sasniegt izvirzītos mērķus finansējuma piesaistē, kā arī personīgu iemeslu dēļ, informēju, ka esmu pieņēmusi lēmumu atkāpties no Latvijas Handbola federācijas prezidentes amata.

Novēlu visai handbola sabiedrībai turpināt neatlaidīgi strādāt, veicinot handbola atpazīstamību un tiecoties uz mūsu vīziju – handbols, viena no populārākajām sporta spēlēm Latvijā, kas mērķtiecīgi veicina augstus sasniegumus Latvijas un Eiropas līmenī,” teikts Asares paziņojumā.

Ivita Asare darbu prezidentes amatā uzsāka 2021. gada 21. septembrī. LHF ārkārtas biedru sapulce notiks 8.jūnijā plkst.15.00 (vieta, darba kārtība un attiecīgā dokumentācija biedriem tiks izsūtīta tuvākajā laikā). Par jaunā prezidenta/-es apstiprināšanu informācija sekos.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām