No Austrālijas izlases aiziet tās rekordists Keihils

Tims Keihils, Sportazinas.com
Foto: FIFA

Pēc neveiksmīga starta 2018. gada Pasaules kausa finālturnīrā, no Austrālijas izlases aizgājis tās rezultatīvākais spēlētājs Tims Keihils.

Kopā Austrālijas izlases sastāvā Keihils 107 mačos guvis 50 vārtus, kas ir augstākais sasniegums Austrālijas valstsvienības vēsturē.

Par savas karjeras beigām izlasē Keihils paziņoja otrdien. Savu pēdējo maču izlases kreklā viņš aizvadīja Pasaules kausa izcīņā pret Peru vienību. Viņa pārstāvētā komanda nespēja izkļūt no apakšgrupas.

“Šodien es oficiāli paziņoju, ka lieku punktu savai karjerai Austrālijas izlasē,” paziņoja spēlētājs. “Nevaru vārdos aprakstīt, ko man nozīmēja spēlēšana Austrālijas izlasē. Vēlos pateikties visiem par atbalstu visu šo gadu garumā.”

Keihils Austrālijas izlasi pārstāvējis četros Pasaules kausa finālturnīros.

Tomēr spēlētājs vēl neminēja, vai viņš turpinās karjeru futbolā. Bijušais Liverpūles “Everton” futbolists tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem Austrālijas spēlētājiem.

Tāpat viņš pārstāvējis tādas vienības kā “Millwall”, Ņujorkas “Red Bulls”, Šanhajas “Shenhua”, Handžou “Zhejiang Greentown” un Melburnas “City”.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar