No “Celtics” iegūtajam “Trail Blazers” centram sezona ir noslēgusies

10/11/2023 19:48
Nokopēts
Roberts Viljamss

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Portlendas “Trail Blazers” centram Robertam Viljamsam tuvākajā laikā tiks veikta ceļgala operācija, kuras dēļ viņš šosezon laukumā vairs nedosies, vēsta Ziemeļamerikas mediji.

Viljamss labā ceļgala savainojumā iedzīvojās svētdien spēlē pret Memfisas “Grizzlies”. Pirmdien Viljamsam tika veikts rentgens, un, kā ziņoja “The Athletic”, basketbolists un viņa aģents kopā ar ārstiem šobrīd izskata iespējas par turpmāko rīcību. Proti, Viljamsam bija izvēle starp operāciju, kas viņam liktu izlaist visu atlikušo sezonu, vai arī spēlētājam nāktos pārciest ceļgala “attīrīšanas” jeb artroskopisko procedūru, pēc kuras “Trail Blazers” centram būtu jāveic divu līdz trīs mēnešu ilga rehabilitācija.

Tomēr izrādījies, ka spēlētājam būs nepieciešama operācija un šosezon viņš laukumā vairs nedosies.

Jāatgādina, ka Viljamss iepriekšējās piecas sezonas pavadīja Bostonas “Celtics” rindās un arī šogad viņš varēja spēlēt kopā ar Kristapu Porziņģi, taču neilgi pirms sezonas sākuma viņš tika iesaistīts maiņas darījumā, kurā no Portlendas uz Bostonu pārcēlās Drū Holidejs.

Pārstāvot “Celtics”, Viljamss arī saskārās ar vairākām veselības problēmām, kas visvairāk ietekmēja viņu tieši pēdējās divās sezonās. 2022. gada martā Viljamss piedzīvoja kreisā ceļgala meniska plīsumu, kas gan viņam neliedza tās pašas sezonas izskaņā jau atgriezties laukumā, bet septembrī viņam zem skalpeļa nācās gulties vēlreiz. Pagājušajā sezonā 26 gadus vecais centrs laukumā devās tikai 36 spēlēs.

2021./2022. gada NBA sezonas simboliskajā aizsardzības izlasē iekļuvušais Viljamss “Trail Blazers” sastāvā paspēja aizvadīt sešus mačus, kuros viņš izcēlās ar vidēji 6,8 punktiem, 6,3 atlēkušajām bumbām, 1,2 bloķētiem metieniem un 1,2 pārtvertām bumbām.

Komentāri

  • Anonymous
    10/11/2023 20:13

    Tas ir tas pats Viljamss, par kura aizmainīšanu vēl pirms pāris dienām satraucās kāds slavens apskatnieks, uzskatot to par nelietderīgu, pie viena satraucoties par Porziņģa trauslo veselību?

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
1.12
7.5
14.5
5
4.2
1.57
1.42
4.2
6
2.85
4.1
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām