No cietuma uz treniņu: Skandalozais Kokorins noslēdz jaunu līgumu ar “Zenit”

Aleksandrs Kokorins, sportazinas.com
Aleksandrs Kokorins | Foto: Sanktpēterburgas Zenit

Bēdīgi slavenais Krievijas futbolists uzreiz pēc atbrīvošanās no cietuma atgriezīsies Sanktpēterburgas “Zenit” vienībā, paziņoja sportista advokāts Jurijs Padalko.

Jau vēstīts, ka pērnā gada rudenī Kokorins kopā ar savu brāli un vēl vienu futbolistu Pavēlu Mamajevu tika aizturēti par izraisītajiem kautiņiem, bet 2019. gada maijā abi futbolisti tika notiesāti uz pusotru gadu.

Septembra sākumā Kokorins un Mamajevs piedalījās tiesas sēdē, kurā par viņu labo uzvedību galvoja kolonijas vadība. Lēmums bija par labu notiesātajiem un šodien tika atbrīvoti abi futbolisti un Kokorina brālis.

Mamajevam joprojām ir spēkā līgums ar Krievijas premjerlīgas līderi “Krasnodar”, kamēr Kokorina kontrakts ar valsts čempioni “Zenit” noslēdzās vasarā. “Vakar viņš noslēdza jaunu līgumu ar “Zenit” un saskaņo treniņu grafiku ar komandu,” žurnālistus informēja Padalko.

Iepriekš “Zenit” galvenais treneris Sergejs Semaks atzina, ka viņš ar nepacietību gaida Kokorina atgriešanos. “Viņš ir viens no labākajiem futbolistiem valstī. Katram trenerim ir sapnis, lai tavā komandā ir šāds spēlētājs.”

Kokorins kļuva par “Zenit” spēlētāju 2015. gadā. Viņš aizvadījis 92 spēles visos turnīros, gūstot 34 vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par