No “Hotspur” atlaistais Mourinju atrod jaunu darba vietu

04/05/2021 16:46

Iepriekšējā mēnesī no Anglijas premjerlīgas vienības Totenhemas “Hotspur” atlaistais galvenais treneris Žužē Mourinju turpmāk būs Itālijas futbola kluba “Roma” stūrmanis, paziņojusi Itālijas komanda.

Mourinju ar “Roma” vienojies par trīs gadu sadarbību, kas ilgs līdz 2024. gadam. Portugāļu speciālists savu darbu uzsāks pirms 2021./2022. gada sezonas. “Mēs esam saviļņoti un priecīgi uzņemt Mourinju mūsu kluba ģimenē,” savā paziņojumā teikuši “Roma” prezidents Dens Fridkins un viceprezidents Raiens Fridkins. “Lielisks čempions, kurš ir ieguvis trofejas visos līmeņos. Žužē nodrošinās milzīgu pieredzi un līderību mūsu komandas vadībā. Šis ir liels solis vienības ilgtermiņa veidošanā.”

Mourinju kopā ar Portugāles komandu “Porto” un Itālijas vienību Milānas “Inter” iepriekš karjerā uzvarējis UEFA Čempionu līgā, bet Londonas “Chelsea” izdevās aizvest līdz diviem panākumiem Anglijas premjerlīgā. Viņš arī četras reizes nosaukts par pasaules labāko treneri. “Hotspur” kopā viņa vadībā šajā sezonā 32 spēlēs iekrāja 50 punktus un ieņemā septīto vietu.

Žurnālists Trevors Azuls rakstīja, ka Mourinju atlaišanas iemesls no “Hotspur”, iespējams, nemaz nebija saistīts ar sportisko sniegumu. Viņš ziņoja, ka Mourinju esot atteicies trenēt spēlētājus, tādējādi paužot nepatiku “Hotspur” nostājai, jo klubs bija viens no 12, kuri bija gatavi pievienoties Superlīgas turnīram, kas gan tā arī palika idejas līmenī.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…