No Igaunijas izraidīts krievu futbolists

Мы подумывали о том, чтобы обжаловать решение о высылке в суде, консультировались с юристом, но быстро поняли, что шансов на положительный исход у нас нет. А когда стало понятно, что шансов нет, то объявили Кабаеву о расторжении контракта
Jevgenijs Kabajevs | Foto: Levadia

Igaunijas spēcīgākās futbola līgas klubs Tallinas “Levadia” paziņojis par līguma laušanu ar krievu uzbrucēju Jevgeniju Kabajevu, kurš izraidīts no Igaunijas.

31 gadu vecais futbolists jūlijā tika izraidīts no Igaunijas, jo vairākas reizes bija pieķerts pārsniedzot ātrumu vadot automašīnu, bet sodus nebija maksājis. Varasiestādes Kabajevu no Igaunijas izraidījušas uz vienu gadu.

“Levadia” kluba direktors, kādreizējais Igaunijas izlases vārtsargs Sergejs Pareiko atzinis, ka klubs sākotnēji centies šo lēmumu pārsūdzēt, bet saprotot, ka tādu iespēju nav, ar futbolistu lauzts līgums.

Vietējā policija vēstīja, ka Krievijas pilsonīs ātrumu bija pārkāpis uz šosejas Tallina – Narva, par ko bija sodīts ar arestu uz divām dienām, tiesību atņemšanu Šengenas zonā uz vienu gadu, kā arī izraidīts no valsts. Policijas pārstāvji norādīja, ka Kabajevam jau divas reizes bija izrakstīti sodi par ātruma pārsniegšanu, bet futbolists no tā apmaksas bija izvarījies.

Kabajevs dažādas Igaunijas komandas pārstāvējis jau kopš 2007.gada, bet Krievijā spēlējis pēc spēka otrās un trešās līgas čempionātos, bet Eiropā vienu sezonu aizvadījis Prāgas “Bohemians” rindās Čehijas spēcīgākajā līgā. Tāpat vienu sezonu Kabajevs spēlējis Indonēzijas čempionātā

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par