No “Lakers” atlaistais Voltons atradis jaunu darbu

Lūks Voltons, sportazinas.com
Foto: NBA

No Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” atlaistais galvenais treneris Voltons atradis jaunu darbu.

Kā ziņo ESPN basketbola apskatnieks Adrians Vodžnarovskis, Voltons kļūs par Sakramento “Kings” galveno treneri. Oficiāli vienošanās tiks noslēgta tuvākajā laikā.

Jau ziņots, ka “Kings” šonedēļ no amata atbrīvoja iepriekšējo galveno treneri Deivu Jēgeru. Voltons jau sākotnēji tika piesaukts kā primārais kandidāts uz galvenā trenera amatu “Kings” vienībā.

Voltons trenera karjeru uzsāka 2011. gadā, kad strādāja par Memfisas Universitātes galvenā trenera asistentu NBA lokauta laikā. Pēc profesionālā basketbolista karjeras beigām viņš kļuva par NBA attīstības līgas komandas Losandželosas “D-Fenders” spēlētāju attīstības treneri.

2014. gadā Voltons kļuva par Stīva Kera asistentu Goldensteitas “Warriors” komandā, bet 2016. gadā viņš “Lakers” komandas galvenā trenera amatā nomainīja Baironu Skotu. Voltona vadībā “Lakers” tā arī trīs sezonu laikā nespēja nevienu reizi iekļūt NBA izslēgšanas spēļu turnīrā.

Nedz “Kings” (39-43), nedz “Lakers” (37-45) šosezon neiekļuva NBA izslēgšanas spēlēs. Abas komandas Rietumu konferencē palika attiecīgi devītajā un desmitajā vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par