No Latvijas-Igaunijas līgas tiek izslēgta komanda

"Valga-Valka"/"Maks&Moorits" spēlētāji | Foto: estlatbl.com

“Valga-Valka”/”Maks&Moorits” komanda izslēgta no “Pafbet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (), informē Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Valgas klubs oficiāli informējis līgas vadību, ka komandā nav pietiekami daudz spēlētāju, lai uzsāktu spēli trešdienas spēli ar Tallinas “TalTech”. Vienībai piešķirts tehniskais zaudējums 0:20, kas komandai ir jau otrais turnīrā (arī 14.februāra mačā ar Tallinas “Kalev”/TLU). Saskaņā ar līgas nolikumu, “Valga-Valka”/”Maks&Moorits” tiek izslēgta no turnīra, anulējot visu aizvadīto spēļu rezultātus.

Rezultātu anulēšana gan neatstās sekas uz komandu izvietojumu turnīra tabulā, jo Valgas-Valkas komanda savu šosezon vienīgo uzvaru izcīnīja pār “Liepāju”, kurai noņemtais zaudējums nepalīdzēs atstāt priekšpēdējo vietu.

Jau ziņots, ka “Valga-Valka”/”Maks&Moorits” neizmaksāto algu dēļ nolēma boikotēt 14.februāra spēli.

Iepriekš portāls “Delfi.lv” vēstīja, ka finansiālās problēmas nav ietekmējušas “VEF” basketbola akadēmijas darbību Valkā, kas piedalās Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā.

Pierobežas klubs pirms izslēgšanas 22 spēles laikā izcīnīja tikai vienu uzvaru, kas tam deva 15. jeb pēdējo vietu LIBL.

Valgas komanda tika dibināta 2001.gadā, bet 2015./16. gada sezonā tā pirmo reizi startēja Latvijas Basketbola līgā (LBL). Vienība divas reizes piedalījusies LBL izslēgšanas spēlēs, tomēr nav spējusi izkļūt no ceturtdaļfināla kārtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par