No Latvijas vadošajiem duetiem LČ finālposmā startēs tikai Samoilovs/Šmēdiņš

23/08/2023 19:09
Nokopēts
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs

No Latvijas vadošajiem duetiem nedēļas otrajā pusē gaidāmajā Latvijas pludmales volejbola čempionāta finālposmā startēs tikai Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, vēsta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Latvijas pludmales volejbola čempionāta fināla posmā Jūrmalā kļūs zināmi Latvijas 2023.gada čempioni, no 24. līdz 26.augustam spēkus mērojot Majoru pludmales stadionā. Arī gadu iepriekš Latvijas čempioni tika noskaidroti Jūrmalā.

Vīriešu konkurencē pieteikti 30, bet sieviešu – 21 pāris. Vīriešiem favorīti uz uzvaru būs divi pāri – titulētie Samoilovs un Šmēdiņš, kuri par Latvijas čempioniem kļuva arī pērn, un pirmā posma uzvarētāji Ardis Daniels Bedrītis un Artūrs Rinkevičs. Viņu uzdevumu atvieglos divu Latvijas pāru Mārtiņš Pļaviņš/Kristians Fokerots un Edgars Točs/Olivers Bulgačs šīs nedēļas starts “Beach Pro Tour” “Future” posmā Ēģiptē.

Sieviešu sacensībās, nestartējot Tīnai Laurai Graudiņai un Anastasijai Samoilovai, kā arī pagājušā gada čempionēm Anetei Namiķei un Līvai Ēberei, iespējas par titulu cīnīties būs kādam citam pārim. “Saulkrastu Kokteiļa” uzvarētāja Deniela Konstantinova spēlēs kopā ar Varvaru Brailko, un viņām konkurenci varētu sastādīt Luīze Anna Skrastiņa un Marta Ozoliņa, bet par medaļām var pacīnīties vēl vairāki pāri – Katrīna un Karmena Strukas, Simona Rozīte/Inga Ikauniece, Bonija Runce/Kitija Martini Ādamsone, Jeļizaveta Morozova/Amanda Nikola Ērgle un Amanda Regute/Līva Sola.

Tā kā šajā posmā tiks izcīnītas Latvijas čempionāta medaļas, godalgoto vietu ieguvēji tiks noskaidroti vien Latvijas sportistu savstarpējās cīņās. Sacensības sāksies ceturtdien plkst.15 ar kvalifikācijas turnīru, piektdien no plkst.10 noritēs grupu spēles, bet sestdien, plkst.9 diena tiks sākta ar izslēgšanas spēlēm.

Šosezon Latvijas čempionātā “DEPO Open 2023” pludmales volejbolisti sacenšas trijos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi bija aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm, bet jūlija beigās Liepāja Latvijas čempionāta ietvaros uzņēma izšķirošo Baltijas meistarsacīkšu posmu.

TOP notikumi
1
X
2
1.73
4
4.33
1.36
5
9
1.21
7.25
11.5
2.3
3.3
3.1
1.53
4.2
6
1.95
3.6
3.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām