No Merzļikina “Blue Jackets” atlaistais ĢM: Cerams, ka tikšu pie vēl vienas iespējas

02/04/2024 17:24
Nokopēts
Jarmo Kekalainens

Bijušais Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens atklājis, ka viņš vēlētos tikt pie vēl vienas iespējas pie kādas NHL komandas stūres.

Jāatgādina, ka 57 gadus vecais Kekalainens februārī tika atbrīvots no latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās “Blue Jackets” ģenerālmenedžera amata. Somu funkcionārs Kolumbusā strādāja kopš 2013. gada, tobrīd kļūstot par vēsturē pirmo eiropieti, kurš kļuvis par kāda NHL kluba ģenerālmenedžeri. Iepriekšējās 11 sezonās komanda piecas reizes iekļuva “play-off” turnīrā, tikai vienu reizi spējot pārvarēt pirmo kārtu.

Pēdējos gados Kekalainens tika kritizēts par kļūdainiem lēmumiem, kuri noveda pie tā, ka “Blue Jackets” kļuvusi par vienu no NHL pastarītēm. Neskatoties uz to, Kekalainens vēlētos atgriezties NHL. “Es tagad otrajā piegājienā būtu daudz labāks ģenerālmenedžeris. Arī esmu sapratis, ka neesmu gatavs beigt karjeru, tāpēc turpinu darboties – skautoju spēles, lai būtu informēts par jaunajiem talantiem, kuri tuvojas NHL. Esmu enerģijas pilns un gatavs nākamajam izaicinājumam,” intervijā ar NHL preses dienestu stāstīja Kekalainens.

“[Strādāšana par ĢM] manī raisa saviļņojumu, tas ir kā dzīvesveids. Es joprojām mīlu hokeju, man patīk sāncensība ar konkurentiem. Man patīk veidot komandas, vadīt dažādas personības un redzēt, kā tas viss apvienojas. Tas ir tas, ko es vēlos turpināt darīt, un, cerams, es arī tikšu pie vēl vienas iespējas. Man ir palicis viens mērķis, proti, izcīnīt Stenlija kausu, un esmu gatavs to darīt jebkādā lomā – kā pirmās maiņas centrs un kapteinis, vai ceturtās maiņas enerģijas spēlētājs. Vienmēr esmu bijis un būšu komandas spēlētājs, taču es noteikti neesmu gatavs beigt karjeru,” atzina soms.

Kļūdas vairs netiks piedotas – Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” atlaiž ģenerālmenedžeri

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām