No olimpiskās delegācijas izslēgtais Lodziņš: Dukuru neveiksmes bija likumsakarīgas

Martins Dukurs, sportazinas.com
Foto: REUTERS/Arnd Wiegmann

Latvijas skeletona komandas tehniskais darbinieks Rodžers Lodziņš, kuru īsi pirms Phjončhanas olimpiskajām spēlēm izslēdza no Latvijas delegācijas, Martina Dukura neveiksmi raidījumā Hattrick nosauca par likumsakarību.

Jau vēstīts, ka planētas titulētākais skeletonists Martins Dukurs pieļāva rupjas kļūdas pēdējā braucienā un palika bez medaļas Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, sacensības noslēdzot ceturtajā vietā, kamēr viņa brālis Tomass Dukurs ieņēma piekto vietu.

Tikmēr bijušais skeletona komandas tehniskais darbinieks Lodziņš no olimpiskās delegācijas izslēgts, jo rupji pārkāpis trīspusējās vienošanās 3.8. punktu, kas nosaka, ka “Dalībnieks apzinās savu, kā Latvijas valsts pārstāvja, īpašo stāvokli un apņemas neveikt darbības, kas Latvijas Republikā vai norises vietā var tikt uzskatītas par aizskarošām, necienīgām, delegāciju apkaunojošām un tai vai LOK zaudējumus nodarošām.”

“Diez vai kādam no mums lielākajos murgos bija rādījies, ka Martins varētu nebūt trijniekā. No otras puses, tas, kas tur notika bija adekvāti viņa sniegumam un likumsakarīgi. Problēmas nav jāmeklē citos, bet gan mūsu pašu komandā,” izteicās Lodziņš.

Tāpat viņš piebilda, ka Latvijas skeletona nākotne ir par 90% atkarīga, no Dukuru ģimenes lēmumiem par turpmāko sportistu karjeru: “Mums ir kaut kāda jaunā maiņa, taču tur ir ļoti liels meistarības atšķirīgums no mūsu labākajiem sportistiem. Tāpat jaunā maiņa no tehnikas nesaprot neko.”

Lodziņš kā sportists 1998.gadā piedalījās Nagano olimpiskajās spēlēs, būdams bobsleja divnieku ekipāžas pilots, ierindojoties 18.vietā.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar