No Porziņģa darījuma pēdējā brīdī izsvītrotais Brogdons bija vīlies par “Celtics” attieksmi

18/09/2023 21:13
Nokopēts
Malkolms Brogdons

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Malkolms Brogdons nebija sajusmā par iesaistīšanu Kristapa Porziņģa maiņas darījumā, vēsta Gerijs Vašberns.

Jau ziņots, ka jūnijā NBA notika vērienīgs maiņas darījums ar trīs komandu dalību, kura rezultātā Porziņģis no Vašingtonas “Wizards” nonāca “Celtics” rindās, savukārt Bostonas komanda šķirās no Markusa Smārta.

Sākotnējais darījuma variants gan paredzēja Brogdona iesaistīšanu darījumā, tomēr tas pēc apspriešanas netika akceptēts. Žurnālists atklāj, ka Brogdons, maigi izsakoties, nebija sajūsmā par šādu rīcību no organizācijas. “Viņš nebija laimīgs. Vai septembrī viņam bija tāds pats neapmierinātības līmenis? Mēs nezinām, jo viņš visu vasaru nerunāja. Brodgons nebija sajūsmā par potenciālo iespēju tikt aizmainītam,” teica Vašberns.

Pirms aizmainīšanas no “Wizards” Porziņģis akceptēja spēlētāja opciju par 36 miljoniem dolāru, savukārt pēc nonākšanas Bostonā viņš parakstīja divu gadu līgumu par 60 miljoniem dolāru.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām