No “United” atlaistais Mourinju saņēmis iespaidīgu naudas kompensāciju

Žuzē Mourinju Action Images via Reuters/John Sibley

Portugāļu futbola speciālists Žuzē Mourinju saņēmis pilnu kompensāciju no sava bijušā darba devēja Mančestras “United” un ir tiesīgs noslēgt jaunu vienošanos ar kādu citu klubu, ziņo “Daily Mail”.

Jau vēstīts, ka Mourinju pagājušā gada 18. decembrī tika atbrīvots no Anglijas Premjerlīgas smagsvara Mančestras “United” galvenā trenera posteņa. Žuzē vadībā “Sarkanie velni” aizvadīja vienu no sliktākajiem sezonas startiem kluba pastāvēšanas vēsturē, pirmajās 17 Premjerlīgas cīņās iekrājot 26 punktus un ieņemot sev neierasti zemo sesto pozīciju.

Par galveno treneri vismaz līdz sezonas beigām vēlāk tika iecelts norvēģis Ūle Gunnars Sulšērs, kurš līdz šim spējis aizvest komandu līdz četriem panākumiem četrās Premjerlīgas spēlēs.

“Daily Mail” rīcībā esošā informācija liecina, ka visas juridiskās saistības starp Mourinju, kuram līgums ar klubu bija līdz 2020. gadam, un “United” esot nokārtotas, un 55 gadus vecais speciālists no Mančestras vienības saņēmis 15 miljonus britu mārciņas (16,6 miljoni eiro) lielu kompensāciju.

“Ar Žuzē un “United” līgumu vairs nav nekādu problēmu,” ziņo Mourinju tuvu stāvošs pārstāvis. “Viss ir atrisināts. Žuzē tagad ir tiesīgs noslēgt vienošanos ar kādu citu klubu, taču viņš negrasās to sasteigt. Viņš labprāt nogaidītu līdz pat sezonas beigām.”

Iepriekš vēstīts, ka viens no slavenākajiem Portugāles klubiem “Sporting” ar prezidentu Luisu Felipi Veiru priekšgalā jau paguva izteikt piedāvājumu Mourinju pārņemt komandas “stūrmaņa” funkcijas, taču titulētais treneris esot attiecies no šīs iespējas, uzskatot, ka viņa karjerā vēl nav pienācis brīdis, lai atgrieztos dzimtenē un vadītu kādu no vietējiem klubiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par