Noā līdz sezonas beigām, visticamāk, neatgriezīsies “Knicks” komandā

Joakims Noā, sportazinas.com
Foto: USA Today

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” galvenais treneris Džefs Hornačeks uzskata, ka centra spēlētājs Žoakims Noā šajā gadā “Knicks” vienībā vairs neatgriezīsies.

Noā pirms 2016. – 2017.gada sezonas ar “Knicks” vienību parakstīja 72 miljonu dolāru vērtu kontraktu, taču pagājušajā mēnesi tika izmests no komandas pēc strīda ar treneri Hornačeku.

“Mēs tikām galā ar Noā,” otrdien izteicās Hornačeks. “Protams, tās nav beigas, jo viņš joprojām ir komandas sastāvā, taču mēs tikām galā ar šo situāciju un pašlaik nav vairāk ko komentēt. Mēs dzīvojam tālāk. Es domāju, ka arī viņš ir gatavs dzīvot tālāk un, iespējams, izmantot izdevību uzspēlēt kaut kur citur.”

Kad Hornačekam tika vaicāts, vai Noā jau nospēlējis savu pēdējo spēli “Knicks” komandā šajā sezonā, viņš atbildēja: “Es domāju, ka jā. Tāds pašlaik ir plāns.”

“Komandas prezidentam Stīvam Milsam un ģenerālmenedžerim Skotam Perijam vajadzēs ar to tikt galā, taču pašlaik esam ieplānojuši, ka laukumā spēlēs komandas jaunie spēlētāji,” piebilda treneris.

Noā pagājušajā mēnesī tika izraidīts no “Knicks” treniņa pēc strīda ar komandas galveno treneri Džefu Hornačeku. Nesaskaņas radīja fakts, ka basketbolistam netiek dots spēles laiks, ko vēl vairāk saasināja spēle pret Goldensteitas “Warriors”, kad basketbolists laukumā atradās vien piecas minūtes.

Lai arī galvenā trenera un basketbolista starpā neizcēlās dūru vicināšana, Daily News ziņo, ka Hornačeks bija tas, kurš atgrūda spēlētāju pirms abi tika izšķirti.

“Knicks” pirms NBA transfēru loga aizvēršanas centās aizmainīt Noā, tomēr viņa lielais līgums atbaida jebkuru NBA klubu.

Klubs var izpirkt Noā līgumu, tomēr “Knicks” to nevēlas darīt. Ja Noā līgumu izpirktu, basketbolists kļūtu par neierobežoti brīvo aģentu. Šādā gadījumā paredzams, ka interesi par basketbolistu izrādītu Batlera pārstāvētā Minesotas “Timberwolves”, lai atkal apvienotu abus bijušos komandas biedrus.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar